X

کارشناسی رنگ بدنه خودرو

کارشناسی رنگ بدنه خودرو

با افزایش قیمیت خودرو در این چند سال اخیر اکثر مردم چند سالی هست که برای خرید ماشین بیشتر به خودرو های دست دوم روی آورده اند در این میان افراد باید دقت داشته باشند که خودرو خریداری شده آنها از نظر فنی و همچنین کارشناسی رنگ بدنه خودرو از اطمینان خاطر برخوردار بوده تا اینکه متحمل هزینه های اضافی برای تعمیر آن نشوند.

توصیه های مهم برای خرید خودرو- کارشناسی رنگ بدنه خودرو

نکات کارشناسی رنگ بدنه خودرو

 • خرید متناسب با میزان پرداخت ماهیانه: قبل از خرید اتومبیل خود ابتدا قیمت نهایی و تمام شده آن را در نظر بگیرید ، سپس اقدام به خرید نماید و در برخی مواقع مراکز ماشین ها را به صورت اقساطی در اختیار خریدارن قرار می دهد بنابراین با این شرایط هزینه نهایی اتومبیل بالاتر می رود و در این صورت اقساط خرید ماشین متناسب با میزان توانایی پرداخت شما در ماهیانه باشد.
 • خودرو را قبل خرید تست کنید : برخی از افرد که اقدام به خرید خودرو می کنند در ابتدا ماشین را از نظر فنی و حتی کارشناسی رنگ بدنه خودرو چک نمی کنند ، و این آمار بین 30 تا 40 از افراد می باشد که قبل از خرید ، خودرو را تست نمی کنند ، شما اگر تخصصی هم در فنی ماشین یا کارشناسی رنگ بدنه خودرو ندارید با پرداخت مبلغی به کارشناسان مربوطه از سلامت ماشین اطمینان حاصل کنید که این کار بسیار به صرفه تر از تعمیراتی می باشد که در آینده متحمل آن شوید.
 • گرفتن مشاوره : یکی از مراکز مجهز در تهران که سابقه بالای در کارشناسی رنگ بدنه خودرو در انواع ماشین های ایرانی و خارجی را دارد ، صافکاری رضایی بوده است. بنابراین قبل از خرید حتما نظر مشاورین باتجربه و مجرب مربوطه را جویا شوید.
 • خرید خودرویی مناسب شما : قبل از خرید سعی کنید ماشینی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد ، اگر شخصی هستید که در روزانه مسافت زیادی را طی می کنید از خودرویی با مصرف سوخت کم استفاده کنید و یا اگر نیاز به خودرویی دارید که روزانه به وسیله آن وسایل زیادی را جابجا می کنید. بنابراین متناسب با نیاز و هزینه های که دارید اقدام به خرید خودرو نماید.

 

ضرورت و تجهیزات اندازه گیری برای کارشناسی رنگ بدنه خودرو

تجهیزات اندازه گیری برای کارشناسی رنگ بدنه خودرو

در صورتی که اتومبیل خریداری شده شما دارای رنگ شدگی باشد در قیمت نهایی آن تاثیر گذاشته و باعث افت قیمت آن می شود از این رو علاوه بر تشخیص ظاهری کارشناسان می توان از ابزار ضخامت سنج رنگ خودرو استفاده کرد. این ابزار دستگاهی بسیار دقیق برای کارشناسی رنگ بدنه خودرو بوده که قابلیت اندازه گیری تا یک هزارم میلیمتر یعنی تا ا میکرون را دارد. این دستگاه ضخامت سنج دیجیتالی بوده که دارای حافظه داخلی نیز می باشد و قابلیت چرخش تا 180 درجه صفحه نمایش را دارد.

صافکاری رضایی

 

صافکاری رضایی با سابقه بالا و با پرسنل جوان و با تجربه در کارشناسی رنگ بدنه خودرو و نقاشی و صافکاری در تهران خدمات زیادی از جمله  سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد. و مرکزی معتبری برای تایید سلامت اتومبیل شما می باشد.

مطلب قبلی رنگ کوره ای اتومبیل
مطلب بعدی صافکاری چیست؟
چاپ

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

 
 • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
 • علی رضایی
  09123708426
  02126758042

 

 

 • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.