صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری با دستگاه مکنده

 

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور اتومبیل‌های جدید در بازار خودرو جهان، لزوم استفاده از ابزار جدید در امر صافکاری بیش از بیش لازم گردیده است. تحول تکنولوژی در همه زمینه ها به خصوص  تولید ابزار صافکاری اتفاق افتاده است و دستگاه‌های صافکاری جدیدی تولید و به بازار عرضه گردیده است. 
یکی از مهمترین دستگاه‌های صافکاری، دستگاه مکش است که با نام دستگاه مکنده نیز شناخته می شود. دستگاه مکش بیشتر برای انجام صافکاری در خودروهای دارای طرح منحنی مانند پژو 206 و پژو 207 مناسب است. استفاده از دستگاه مکش دارای اصولی خاصی می‌باشد که تنها صافکاران حرفه ای از عهده انجام آن برمی آید. یک صافکار بی تجربه ممکن است آسیب هایی را در جریان مکش با دستگاه در بدنه خودرو به وجود آورد.
صافکاری با دستگاه مکش با استفاده از ایجاد مکش و فشرده کردن هوا به سمت خارج بدنه خودرو اتفاق می افتد. دستگاه های مکش پیشرفته دارای قابلیت تنظیم فشار هوا می باشند. صافکاری با دستگاه مکش از نوع خدمات صافکاری بی رنگ می باشد که در آن از عامل فشار به جای عواملی نظیر گرما و برش استفاده می شود. مکش ایجاد شده در بدنه خودرو به وسیله دستگاه مکنده حداقل آسیب را به رنگ بدنه خودرو وارد می نماید. یکی از مهمترین مزیت های دستگاه مکش رفع فرو رفتگی های بدنه خودرو در کمترین زمان ممکن است. روش صافکاری با دستگاه مکش بیشتر برای خودروهای لوکس و خارجی استفاده می‌شود.

صافکاری با ساکشن

صافکاری با ساکشن نیز همان صافکاری با دستگاه مکش می باشد. ساکشن بدنه خودرو به معنی ایجاد خلا برای دستگاه برای کشیدن بدنه خودرو به سمت بیرون است.
صافکاری رضایی با بهره گیری از به روزترین دستگاه های صافکاری، آماده ارائه خدمات صافکاری بی رنگ، نقاشی و صافکاری، کارشناسی رنگ خودرو، سرامیک خودرو، لیسه گیری، پولیش کاری و سایر خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد.
 

مطلب قبلی صافکاری بی رنگ BENZ
مطلب بعدی صافکاری بدون رنگ bmw
صافکاری با دستگاه مکش
مدیر سایت
/ دسته ها: صافکاری بی رنگ
چاپ

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

تماس با ما

  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع شبنم، خدمات اتومبیل اتو رنگ رضایی تلفن : (علی رضایی)
  • 09123708426