انوع خدمات صافکاری بدون رنگ، شاسی کشی، صافکاری و نقاشی

شاسی کشی هیوندایی

شاسی کشی هیوندایی

شاسی کشی ماشین های خارجی

 

 اتومبیل های خارجی برای شاسی کشی نیازمند دستگاه های حرفه ای شاسی‌کشی و یک تیم متخصص و ماهر می باشد. از آنجایی که تعمیر شاسی کشی اتومبیل و  بازگشت اسکلت و بدنه خودرو به شکل اولیه خود برای جلوگیری از تصادفات و آسیب های احتمالی آینده حائز اهمیت است بهتر است به دنبال بهترین صافکاری و خدمات شاسی کشی  برای انجام شاسی کشی بدنه خودرو خود باشید.

شاسی کشی هیوندا

 

هیوندا یکی از خودروهای محبوب وارداتی ایران است که ایرانیان بسیاری از اتومبیل های این شرکت استفاده می نمایند. در جریان تصادفات آسیب های وارده به شاسی بندی هیوندا ممکن است منجر به ایرادات فنی بسیاری در بدنه این خودرو شود در نتیجه لازم است که این خودرو در صورت آسیب به یک تیم حرفه ای برای شاسی کشی سپرده شود. مجموعه رضایی با بهره گیری از تجربه و مهارت متخصصین خود نمونه های موفقی را در کارنامه خود برای تعمیر انواع اتومبیل خارجی به خصوص هیوندا دارد. شما می توانید تصاویر نمونه شاسی کشی هیوندا را توسط متخصصین صافکاری رضایی در گالری تصاویر مشاهده نمایید.

شاسی کشی صافکاری رضایی

صافکاری رضایی با بهره گیری از تجربه یک تیم حرفه ای و انواع دستگاه حرفه ای مناسب و پیشرفته برای شاسی کشی یکی از برترین تیم های ممکن در شرق تهران برای ارائه خدمات شاسی کشی انواع اتومبیل لوکس داخلی و ماشین خارجی است. این مجموعه نمونه های موفقی در رابطه با شاسی کشی انواع خودرو از جمله شاسی کشی هیوندا و شاسی کشی بی ام و در کارنامه خود دارد.  برای دریافت راهنمایی و مشاوره کافی است با مجموعه صافکاری رضایی تماس حاصل فرمایید.

چاپ

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

RSS

 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.
صافکاری ماشین خارجی
صافکاری ماشین ایرانی

 

دات نت نیوک فارسی