صافکاری
مدیر ارشد سایت
/ دسته ها: صافکاری

صافکاری

صافکار حرفه‌ای کسی است که بتواند از پس صافکاری بی رنگ آسیب های بدنه خودرو بدون صدمه زدن به رنگ بدنه برآید. یک صافکار با تجربه پس از بررسی قسمت‌های آسیب دیده، بهترین نوع صافکاری را انتخاب می‌نماید و حتی الامکان سعی می‌کند نتیجه کار را بدون استفاده از رنگ تحویل دهد. همانطور که می‌دانید صافکاری بی رنگ ایده‌آل‌ترین نوع صافکاری برای صاحبان خودرو است که دغدغه افت قیمت ماشین خود را خصوصا در صافکاری ماشین‌های خارجی دارند. در نتیجه به هنگام انتخاب صافکار لازم است دقت زیادی به خرج دهند. البته ناگفته نماند صافکاری بی رنگ همیشه چاره کار نیست. گاهی وسعت آسیب وارده به بدنه خودرو به قدری زیاد است که حتی حرفه‌ای ترین صافکاران نیز برای دست یابی به یک نتیجه رضایت بخش اقدام به صافکاری و نقاشی بدنه خودرو یا تعویض قطعه آسیب دیده می کنند. 
امروزه بهترین صافکاران تهران از دستگاه های صافکاری برای انجام صافکاری بدنه خودرو استفاده می نمایند. این دستگاه ها با کاهش صدمات ناشی از صافکاری دستی، مطمئن ترین راه برای ترمیم بدنه خودروهای لوکس به خصوص ماشین های خارجی می باشد.
صافکاری رضایی با بهره گیری از فناوری‌های روز دنیا در امر صافکاری موفق به انجام صافکاری انواع ماشین خارجی و لوکس گردیده است و همواره توانسته است رضایت مشتریان خود را به دست آورد.
با سپردن اتومبیل خود به صافکاری رضایی دغدغه باقی ماندن آثار صافکاری را نخواهید داشت. این مجموعه توانمند با پرسنل مجرب آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در امر صافکاری و خدمات وابسته به آن می‌باشد.
 

مطلب قبلی پولیش و لیسه گیری لندکروز
مطلب بعدی صافکاری
چاپ
1469 رتبه بندی این مطلب:
2.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.