صافکاری بدون رنگ

صافکاری بی رنگ


امروزه با توجه به افزایش روز به روز قیمت خودرو، صافکاری بی رنگ به عنوان ترفندی برای جلوگیری از کاهش قیمت ماشین‌های تصادفی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. صافکاری بدون رنگ یکی از اصلی ترین خدمات ممکن در هر صافکاری است و یک صافکار حرفه ای باید بتواند حتی الامکان آسیب های وارده به بدنه خودرو را با استفاده از صافکاری بیرنگ ترمیم نماید.
صافکارحرفه ای با تشخیص میزان آسیب وارده شده به اتومبیل تصمیم به تعمیر بدنه با استفاده از صافکاری بی رنگ، صافکاری و نقاشی یا تعویض قطعه می گیرد. در برخی موارد شدت آسیب به قدری وسیع است که صافکار ناگریز از برش قسمتی از بدنه خودرو برای رفع آسیب دیدگی خواهد بود یا برای ترمیم بهتر قسمت صدمه دیده ماشین ناچار از رنگ زدن آن قسمت است.
در مواقعی که ضربات وارده به بدنه اتومبیل شدید نبوده و باعث ایجاد خراش و پارگی در بدنه اتومبیل نگردد، صافکار با انجام تقه گریسی بدنه تو رفته یا قر شده اتومبیل را صاف می‌کند. تقه گریسی قسمتی از صافکاری است که بدون استفاده از برش و رنگ کاری منجر به ترمیم بخش آسیب دیده مانند روز اول می شود.

صافکاری رضایی مجموعه ای با سابقه در امر صافکاری انواع اتومبیل های لوکس و ماشین های خارجی با استفاده از جدیدترین ابزار صافکاری بی رنگ است. این مجموعه انتظارات مشتریان خود را همیشه به بهترین نحو برآورده نموده است. 

سابقه درخشان و محبوبیت صافکاری رضایی یک اتفاق نیست. نتیجه سالها تجربه و تلاش می باشد.
 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.