انوع خدمات صافکاری بدون رنگ، شاسی کشی، صافکاری و نقاشی

تعمیر سپر لکسوز

تعمیر سپر لکسوز


تعمیر سپرهای فایبرگلاس یکی از مهمترین بخش های صافکاری هر اتومبیل است که در جنبه های مختلف زیباشناختی و  ایمنی خودرو تاثیر بسیاری دارد. یکی از اتومبیل های خارجی که در تعمیر سپر آن باید دقت زیادی به خرج داد، سپر لکسوز می باشد. سپر این نوع اتومبیل به لحاظ ریخت شناختی و زیبایی تاثیر بسیاری در جلوه آن دارد و یک صافکاری غیر حرفه ای می تواند از ارزش و قیمت آن تا حد زیادی بکاهد. با انتخاب یک صافکاری حرفه ای مانند صافکاری حرفه ای با آرامش خاطر اتومبیل خود را به صافکار بسپارید. در تصاویر موجود نمونه ای موفق از تعمیر سپر لکسوز توسط مجموعه رضایی را مشاهده می نمایید. 

مهارت های صافکاری است که امروزه با استفاده از مهارات و تجربه صافکاران حرفه ای به گونه ای خود را نشان می دهد که برای افراد بی تجربه قابل تشخیص نمی باشد. یکی از اتومبیل های پر مخاطب در ایران اتومبیل های کیاموتورز می باشد.  بسیاری از صاحبان این خودرو دغدغه تعمیر سپر کیا را دارند. اگر شما اتومبیلتان را به یک متخصص حرفه ای نشان دهید قطعا نتیجه ای رضایت بخش را دریافت خواهید نمود. صافکاری رضایی نمونه های موفق را درباره صافکاری سپر اتومبیل های کیا به دست آورده است. در گالری مطلب شما می توانید تصاویر روند تعمیر سپر کیا را مشاهده نمایید.

تعمیر سپر صافکاری رضایی


صافکاری رضایی با بهره گیری از یک تیم مجرب و حرفه ای در امر صافکاری به خصوص تعمیر سپر در زمینه‌های جوش پلاستیک سپر و پولیش کاری سپر آماده ارائه انواع خدمات صافکاری به همشهریان تهرانی می‌باشد. مجموعه رضایی تجربه موفقی در تعمیر سپر بی ام و، تعمیر سپر بنز، تعمیر سپر لکسوز، تعمیر سپر تویوتا لندکروز، تعمیر سپر کیا  و سایر اتومبیل‌های لوکس خارجی دارد که می‌تواند نگرانی‌های شما را رفع نماید.

چاپ

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.

 

دات نت نیوک فارسی