X

صافکاری ماشین های خارجی

صافکاری ماشین های خارجی

با پیشرفت تکنولوژی، صنایع خودرو سازی به پیشرفت چشمگیری دست یافته است و هر ساله شاهد ظهور اتومبیل‌های جدیدی هستیم که امکاناتی پیشرفته تر و به روزتری نسبت به انواع قدیمی‌تر خود دارند. علاقمندان به خودرو به خصوص خودروهای خارجی در ایران کم نیستند. در نتیجه شاهد تعداد زیادی از این اتومبیل های لوکس و گران قیمت در خیابان ها هستیم. 


صافکاری ماشین خارجی


صافکاری اتومبیل های خارجی یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان این نوع خودرو می باشد. نوع بدنه خودرو های خارجی و تعداد لایه های آنها متفاوت از خودروهای داخلی است. سیاست جدید صنایع خودرو سازی برای ساخت اتومبیل های سبک تر باعث گردیده که از آلیاژ سبک آلومینیوم در بدنه خودرو بیشتر استفاده شود. این نوع بدنه برای صافکاری نیازمند دستگاه ها و ابزار صافکاری دقیق تری هستند. بهترین دستگاه های صافکاری برای انجام صافکاری اتومبیل های خارجی بیشتر توسط کشورهای اروپایی و آمریکایی ساخته می شود که بعضا از قیمت بالایی برخودارند از آنجایی که بسیاری از صافکاری های ایرانی همچنان از خدمات صافکاری سنتی استفاده می کنند بهتر است صاحبان خودروهای لوکس خارجی پیشش از سپردن اتومبیل خود برای صافکاری درباره صافکاری مورد نظر به خوبی تحقیق نمایید و از روش های صافکاری و دستگاه های آنها مطمئن شوید.


صافکاری انواع اتومبیل خارجی


اتو رنگ رضایی با سابقه ای درخشان در زمینه صافکاری و نقاشی خودرو به خصوص صافکاری انواع ماشین خارجی با استفاده از جدیدترین ابزار صافکاری روز دنیا فعال می باشد. خدمات این مجموعه به قدری حرفه ای است که می توان آن را یکی از بی رقیبترین صافکاری های شهر تهران دانست. خدمات صافکاری رضایی شامل صافکاری بی رنگ انواع خودرو داخلی و خارجی، شاسی کشی خودرو، صافکاری با رنگ، تعمیر سپر، نقاشی و پولیش، واکس، لیسه گیری و پولیش نانو و سرامیک خودرو با استفاده از مرغوبترین مواد صافکاری آلمانی می شود. صافکاری رضایی تجربه ای کاربردی در صافکاری انواع اتومبیل خارجی از جمله صافکاری بنز، صافکاری هیوندا، صافکاری سراتو، صافکاری کیا، صافکاری بی ام و، صافکاری تویوتا، صافکاری کمری و سایر اتومبیل های خارجی دارد که در بهترین شکل ممکن انجام گردیده است.

مطلب قبلی صافکاری کاپوت ماشین
مطلب بعدی نانو سرامیک شیشه خودرو
چاپ

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.