نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری سقف ماشین

صافکاری سقف ماشین

یکی از مهمترین معضلاتی که بدنه خودرو‌ها با آن مواجه هستند آسیب‌هایی است که در جریان تغییرات آب و هوایی به آنها وارد می‌شود. هر نوع جریان جوی مانند بارش باران، باد و طوفان ممکن است به اتومبیل صدمه وارد کند اما این صدمات در طیف گسترده ای نیستند و به طور کل نگرانی‌هایی را برای صاحبان خودرو به وجود نخواهد آورد اما یکی از اصلی ترین تغییرات جوی که منجربه آسیب‌های جدی در بدنه اتومبیل می‌شود که نیاز به صافکاری و ترمیم بدنه دارد تگرگ‌ها هستند.

تگرگ خوردگی  

همانگونه که می‌دانید تگرگ، گلوله‌های یخی هستند که در ارتفاعات جوی تشکیل شده اند و در صورت بارش ممکن است در هر اندازه ای از چند میلی متری گرفته تا چند سانتی متر نازل شوند. هر چه تگرگ بزرگتر باشد به همان نسبت شدت ضربه وارده توسط آن نیز بیشتر خواهد بود. بدنه اتومبیل‌ها به خصوص سقف، کاپوت جلو و عقب ماشین در برابر برخورد تگرگ می‌تواند بسیار آسیب پذیر باشد. تگرگ ها پستی بلندی‌هایی را بر روی بدنه خودرو به وجود می‌آورد که گاهی منجر به پریدگی رنگ بدنه خودرو می‌شود این پستی بلندی‌ها و رنگ پریدگی‌ها شکل نامطلوبی را به خودرو می‌بخشد در نتیجه برای رفع آن باید به دنبال چاره بود. مهمترین کاری که صافکاران برای رفع آثار تگرگ انجام می‌دهند، تگرگ کشی است که به رفع تگرگ خوردگی بدنه خودرو نیز شناخته می‌شود.

تگرگ کشی در صافکاری چیست؟  

با پیشرفت تکنولوژی و رشد صنایع خودرو سازی لزوم ساخت ابزار حرفه ای تر برای انجام صافکاری pdr نیز بیشتر مشهود گردید. در نتیجه شرکت‌های سازنده لوازم صافکاری اقدام به ساخت ابزار و دستگاه‌های صافکاری برای رفع جزیی ترین تا عمیق ترین آسیب‌های بدنه خودرو  نمود. امروزه با استفاده از دستگاه‌های مکش و دستگاه‌های مخصوص تگرگ کشی، آسیب‌هایی وارده به بدنه خودرو به راحتی قابل ترمیم هستند. این نوع ابزار‌ها جزو ابزارهای صافکاری بی رنگ محسوب می‌گردند و استفاده از آنها برای رفع آسیب‌های بدنه نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد. در نتیجه صرفا داشتن این ابزار ملاکی برای انجام یک صافکاری خوب نخواهد بود و شما باید اطمینان حاصل کنید که صافکار مورد نظرتان از توانایی لازم برخوردار است.

مراحل ترمیم تگرگ خوردگی

یک تیم متخصص صافکاری برای انجام تگرگ کشی لازم است قبل از هرچیز میزان خسارت وارده را بررسی نماید و مطمئن شود که آسیب به رنگ بدنه خودرو وارد نشده باشد، سپس با استفاده از ابزار مناسب اقدام به رفع فرور فتگی‌های بدنه نماید. اگر بارش تگرگ به بدنه خودرو خط و خشی وارد کرده باشد تیم صافکاری لازم است با دقت بیشتری عمل نماید زیرا هرگونه اعمال فشار ممکن است باعث گسترش میزان آسیب وارده به رنگ بدنه خودرو گردد. در اینگونه آسیب‌ها لازم است از دستگاه مکش قوی استفاده نشود و فقط با استفاده از ابزار پلاستیکی آثار تگرگ رفع گردد.

در صورتی که بدنه اتومبیل دچار خوردگی رنگ نشده باشد و حجم فرورفتگی زیاد باشد صافکار باید با استفاده از دستگاه مکش فرور فتگی به وجود آمده را رفع نماید.بهترین راه حل برای رفع تگرگ خوردگی بدنه خودرو استفاده از دستگاه‌هاتباکس یا تگرگ کش است. عملکرد این دستگاه با توجه به میزان فرورفتگی بدنه خودرو متغیر است. به طور کل این دستگاه آثار فرو رفتگی بدنه خودرو را با استفاده از خمیر مخصوص صافکاری با دستگاه مکش رفع می‌نماید.

تگرگ کشی صافکاری رضایی

مجموعه صافکاری رضایی با کمک تجربه متخصصین خود در امور مختلف صافکاری بدون رنگ با pdr، انواع تگرگ خوردگی اتومبیل را با استفاده از بهترین ابزارآلات و دستگاه‌های خارجی ترمیم می‌نماید. این صافکاری به عنوان یکی از موفق ترین صافکاری‌های شرق تهران شناخته می‌شود که همواره رضایت مشتریانش را سرلوحه کار خود قرار داده است و انواع اتومبیل داخلی و خارجی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صافکاری نموده است. برای اطلاعات بشتر با متخصصین ما تماس بگیرید.

تگرگ کشی صافکاری رضایی