اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
همـــراه : 09123708426

صافکاری ماشین ایرانی

صافکاری ماشین ایرانی امروزه شاید دغدغه بسیاری از افراد باشد. به این دلیل که بسیاری از ماشین های ایرانی در برخی از شرایط ممکن است به خاطر تعویض قطعات متاسفانه کیفیت و استاندارد اصلی خود را از ارائه ندهند و به همین دلیل است که با کوچک ترین ضربه در یک سانحه رانندگی خسارت زیادی به بار می آورند. باید توجه داشته باشید که صافکاری ماشین شاید بهترین و قابل قبول ترین راهکاری باشد که باید به آن توجه ویژه داشت. به شما توصیه می کنیم که تا حد امکان سعی کنید، همیشه از افراد ماهر، مجرب و البته متخصص برای صافکاری انواع ماشین خصوصا مدل های ایرانی استفاده کنید؛ چرا که تبحر صافکار صددرصد می تواند به کیفیت پایانی کار اشاره ای واضحی داشته باشد. صافکاری ماشین از قدیم الایام جزو به صرفه ترین روش های تعمیرات بدنه خودرو محسوب می شود که نباید آن را به هیچ عنوان نادیده گرفت.

صافکاری ماشین ایرانی

صافکاری بدون رنگ ماشین ایرانی

صافکاری بدون رنگ ماشین های ایرانی را شما عزیزان می توانید از یک اکیپ ماهر و آنلاین انتظار داشته باشید. اکیپی که به صورت شبانه ‌روزی خدمات فوق العاده ای را به شما ارائه دهند. صافکاری بدون رنگ صددرصد از افت ماشین جلوگیری می ‌کند و به همین دلیل است که شما باید قبل از انجام هر اقدامی یک مرکز معتبر را برای صافکاری ماشین ایرانی در نظر بگیرید.
به این نکته نیز توجه کنید، شاید به دلیل آسیب بسیار زیادی که بر بدنه خود وارد شده است، صافکاری ماشین ایرانی به صورت بدون رنگ امکان پذیر نباشد و شما باید فرایند صافکاری ماشین را به صافکار بسپارید تا با بررسی هر چه دقیق تر بتواند بهترین راهکار را برای صاف کاری ماشین ایرانی شما پیدا کند. به هرحال تجربه صافکار باعث می شود تا شما کم هزینه ترین و قابل قبول ترین نتیجه را در پایان کار مشاهده کنید.  

مزیت صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ امروزه بسیار مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، به گونه ای که شما می توانید برای صافکاری ماشین ایرانی از خدمات آنلاین و اینترنتی صافکاری بی رنگ یک مرکز معتبر بهره ببرید تا با تضمین بهترین کیفیت قادر باشید، کم هزینه ترین و بهترین خدمات صافکاری بی رنگ را دریافت نمایید. البته مدت زمان انجام این کار نیز خود یک موضوع مهم است که به هیچ عنوان نباید آن را نادیده گرفت. صافکاری بدون رنگ باعث می شود تا شما قیمت کمتری را نسبت به صافکاری با رنگ پرداخت نمایید و همچنین بعد ها برای فروش خودرو با نوسان و افت قیمت بالایی رو به رو نشوید که برای رفع فرورفتگی که یک مشکل بسیار اساسی محسوب می‌شود می‌توانید از صافکاری بدون رنگ به نحو احسن استفاده کنید. خدمات صافکاری ماشین ایرانی را از ما بخواهید. با کم ترین قیمت و بالاترین که حق طبیعی هر مشتری است.

قیمت صافکاری ماشین ایرانی

قیمت صافکاری ماشین ایرانی به صورت بی رنگ و یا با رنگ با توجه به مدل ماشین مشخص می شود که شما می توانید در ابتدا ضمن تماس با پشتیبانی سایت، با خدمات آنلاین و اینترنتی آشنایی کامل داشته باشید. اما در این بین، باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر نه توان از خدمات صافکاری بی رنگ استفاده کرد شما بهتر است انتخاب نوع صافکاری را بر عهده صافکار بسپارید به این دلیل که صافکار با تجربه و مهارت خود صد در صد به دنبال یک نتیجه عالی برای صافکاری خودرو شما است.
 البته متاسفانه برخی از افراد به خاطر لجاجت خود مجبور به پرداخت هزینه های بسیار بالایی می شوند اما شما با ارتباط شبانه روزی که با پشتیبانی مجموعه دارید می توانید در مورد قیمت صافکاری ماشین ایرانی اطلاعات قابل قبولی را به دست آورید. قیمتی که در بازار ارائه می شود صددرصد قیمت بالاتری است.

قیمت صافکاری ماشین ایرانی

مراحل صافکاری ماشین ایرانی

برای آشنایی با مراحل صافکاری ماشین ایرانی بهتر است بدانید که اگر به صورت حرفه ای به دنبال یک صافکار هستید، باید از مجموعه های معتبر در این زمینه اطلاعات کافی را به دست آورید. به هر حال انواع حادثه و سانحه به هر دلیلی رخ می‌دهد که می تواند بر روی ظاهر خودرو ایرانی شما تاثیرات بسیار منفی بگذارد. به همین دلیل شما اگر به طول عمر تضمین شده خودرو می اندیشید، بهتر است از خدمات صافکاری ماشین ایرانی به هیچ عنوان غافل نشوید که البته قیمت با کیفیت در رابطه است. برای تعمیرات بدنه خودرو های ایرانی تنها از صافکاران ماهر و با تجربه و البته مجرب در این زمینه استفاده کنید. صافکار نا وارد تنها کاری که انجام می‌دهد، ایجاد خسارت بسیار بیشتر و صددرصد هزینه بالاتر برای شما است. صافکاری ماشین ایرانی مانند هر کار دیگری مراحل خاصی را طی می کند. 

بررسی نقاط آسیب دیده

به هر حال در انواع تصادفات و حوادثی که وجود دارد ممکن است کاپوت، گلگیر، درب ها، ستون، سر شاسی، سقف، سینی های جلو و عقب، کف صندوق و دیگر قسمت ها به شدت مورد آسیب واقع شوند که در این بین، صافکار باید در ابتدا و به قول معروف در مرحله اول نقاطی که به هر دلیلی دچار آسیب شده است را به خوبی مورد بررسی قرار دهد. اما در فرایند صافکاری ماشین ایرانی صددرصد خودرو به تعویض قطعه چنانچه نیاز داشته باشد. بهتر است از قطعات فابریک شرکتی در هنگام صافکاری خودرو استفاده شود که انواع خودرو های ایرانی وابسته به نوع و مدل هر کدام از قطعات خاصی استفاده می کنند که در این بین، میانه کاپوت، دور در کابین و بالای گلگیر را می توان به شکل 2 لایه در نظر گرفت. که عموما باید لایه آسیب‌دیده را در این شرایط هرچه سریع تر برش داد.  

انتخاب بهترین صافکاری بدون رنگ

در مرحله بعدی بعد از بررسی نقاط آسیب دیده اصولا صافکار ماهری که قصد صافکاری ماشین ایرانی را دارد، باید این موضوع را برای شما روشن کند که آیا می توان از صافکاری بدون رنگ استفاده کرد و یا شما مجبور به پرداخت هزینه صافکاری با رنگ هستید، اصولا تنها صافکاری ماهر و با تجربه می تواند به نحو احسن صافکاری بدون رنگ را برای انواع مدل ماشین ایرانی به نمایش بگذارد. در غیر این صورت شما چاره ای ندارید جزء این که با هزینه بالا یک صافکاری کاملا معمولی را در نظر بگیرید. در این مرحله صافکاری ماشین ایرانی وابسته به شدت ضربه و آسیب محل مورد نظر دیده نوع صافکاری را مشخص می کند. به هر حال برخی بسیار سعی دارند تا بتوانند خودرو آسیب دیده خود را با صافکاری بی رنگ ترمیم کنند مه بهتر است با صلاحدید صافکار این کار را انجام دهند. 

صافکاری بدون رنگ ماشین ایرانی

این مرحله چنانچه نوع صافکاری بی رنگ مشخص شود شما باید از خدمات اینترنتی استفاده کنید تا با اعزام یک صافکار ماهر به محل هرچه سریع تر عملیات صافکاری شروع گردد. تقریبا افت قیمت خودرو برای فروش در آینده نیز با توجه به تبحر صافکاری ماشین ایرانی می تواند بسیار کمتر برآورد شود که البته وابسته به مهارت صافکار شرایط کاملا زیر رو می شود که در ابتدا قطعات آسیب دیده که مورد بررسی قرار گرفته است را باید کاملا تمیز نمایند و سپس به واسطه مراحلی که در صافکاری بدون رنگ وجود دارد به خوبی این نوع صافکاری روال کار خود را آغاز نماید. معمولا در برخی از شرایط در صافکاری بدون رنگ عموما از قلم گیری نیز استفاده می شود که در این بین، صافکار اگر حساسیت قابل قبول و بالایی داشته باشد به راحتی می تواند یک صافکاری عالی را به نحو احسن برای شما به نمایش بگذارد. 

صافکاری بدون رنگ ماشین ایرانی

صافکاری با رنگ

صافکاری با رنگ نیز اگر با توجه مهارت بالا صافکار انجام پذیرد به راحتی می تواند افت قیمت ماشین را بسیار کاهش دهد. صافکار ممکن است به تعویض برخی از قطعات آسیب دیده اقدام نماید. سعی کنید تنها به مراکزی مراجعه کنید که این مراکز معتبر و متعهد باشند. چنانچه از قطعات بی کیفیت و تقلبی استفاده گردد ما این تضمین را نمی توانیم داشته باشیم که شما بتوانید نتیجه دراز مدت مناسبی را در نظر بگیرید. به هر حال هزینه صافکاری با رنگ شاید مقداری بالا باشد. در صافکاری ماشین ایرانی که چنانچه نوع با رنگ آن مورد توجه قرار گیرد، شما با سه بخش کلی را مواجه هستید که در یک بخش از تراش رنگ استفاده نمی‌شود ولی در بخش دیگر ممکن است با تراش کامل رنگ شما رو به رو شوید و در بخش سوم بادگیری نیز از جمله کارهایی است که صافکار باید آن را با دقت کامل انجام دهد.  

شاسی کشی خوردو ایرانی

همان گونه که می‌دانید شاسی یکی از بخش های بسیار مهم خودرو به حساب می آید و به عنوان اسکلت بدنه خودرو از آن یاد می‌شود که در صافکاری ماشین ایرانی اگر نیاز به شاسی کشی باشد، می‌توان به واسطه چهار پایه، میله و یا دستگاه شاسی کشی را انجام داد. این مرحله مهم باید در یک مرکز معتبر انجام پذیرد به این دلیل که، شاسی اگر با کیفیت بالا تعمیر نشود صد درصد در آینده نه چندان دور شما را با هزینه و مشکلات بیشتری رو به رو می‌ کند که شما می توانید با استفاده از تیفور، جک پمپی و یا جک فولکسی شاسی کشی را انجام دهید. البته هر کدام از این روش ها به شکل خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. خاطر نشان می کنم فولکسی را شما باید با یک حالت رفت و برگشتی اهرم در نظر بگیرید.

بادگیری

چنان چه هنگامی که خودرو به صافکاری نیاز دارد، بعد از عملیات صافکاری نیست دفرمه بودن آن مشهود باشد و از بین نرود شما می توانید از فرآیند بادگیری در مراحل صافکاری ماشین ایرانی استفاده کنید؛ چرا که صافکار با بادگیری قطعه  می تواند آن را به حالت اول خود برگرداند که معمولا در صافکاری بدون رنگ نیز در برخی از شرایط شاید بادگیری نیز مورد استفاده قرار گیرد که شما در طی فرایند صافکاری بی رنگ نیز شاید از بادگیری رشتی استفاده کنید که حرارت بسیار کمی می طلبد و این حرارت ورق را به راحتی گرم نگه می دارد و به هر حال بادگیر را تنها افرادی به خوبی انجام می‌دهند که تجربه و تبحر بالایی دارند که شما نباید این مقوله و مسأله بسیار مهم را به هیچ عنوان از یاد ببرید. توجه داشته باشید که شما تنها با تبحر و مهارت صافکاری می توانید نتیجه خوشایندی را انتظار داشته باشید. 
 
جمع بندی
صافکاری ماشین ایرانی صد در صد می تواند انواع مختلف مدل های ایرانی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای شما تعمیر و ترمیم نماید. اما در این میان، باید به این نکته توجه داشته باشید که در امر صافکاری بدون رنگ ماشین ایرانی به هر حال شما می توانید وسایل و ابزار آلاتی را مورد استفاده قرار دهید که کاملا استاندارد هستند. در صافکاری با رنگ نیز دقت و مهارت صافکار باعث می شود تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن بهترین خدمات را دریافت نمایید و کم ترین افت قیمت برای تعمیرات بدنه خودرو ایرانی خود مشاهده کنید. حادثه خبر نمی کند اما اگه خودرو دچار مشکل شود نگران تعمیر آن نباشید.