نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری pdr

با گذشت زمان روش های قدیمی صافکاری بدنه خودرو جایگزین روش های جدید از جمله صافکاری pdr (صافکاری بدون رنگ با پی دی ار )شده اند. روش های قدیمی صافکاری خودرو به دلیل وارد نمودن آسیب های جدی به خودرو خیلی وقته که منسوخ شده اند و امروزه از روش و متدهای نوین برای صافکاری خودرو استفاده می شود که از ایجاد آسیب به سطح بدنه جلوگیری می کند. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل صافکاری pdr بپردازیم با ما همراه باشید.

صافکاری pdr چیست و مزایای استفاده از صافکاری pdr

صافکاری pdr یک روش صافکاری ایمن و موثر است که می تواند به حفظ رنگ بدنه خودرو کمک کند. این روش نسبت به صافکاری سنتی مزایای مختلفی دارد و برای رفع فرورفتگی های سطحی بدنه خودرو مناسب است.
صافکاری pdr توسط متخصصان صافکاری خودرو انجام می شود. این متخصصان با استفاده از ابزارهای مخصوص و دانش فنی خود، فرورفتگی های بدنه خودرو را بدون نیاز به رنگ آمیزی رفع می کنند.

صافکاری pdr چیست؟

صافکاری pdr از جمله فرایند های صافکاری بدون رنگ با پی دی ار محسوب می شود که شما می توانید با استفاده از میله های چرخشی، اهرمی و دم ماهی به بهترین شکل ممکن از خدمات صافکاری به این شکل استفاده کنید. به عنوان مثال از میله اهرمی برای کاپوت به راحتی می‌توان استفاده کرد. اما در این بین، شما باید این نکته را به خاطر بسپارید که تنها افراد ماهر می توانند از خدمات این چنینی استفاده کنند تا نتیجه صافکاری برای شما خوشایند باشد. اصولا از میله های پی دی آر برای برطرف کردن انواع فرورفتگی و ضربه فیزیکی بسیار اندک استفاده می‌ شود و هم چنین شما زمانی که قصد داشته باشید با استفاده از صافکاری با دستگاه حالت اولیه بدنه خودرو را برگردانید می توانید از این روش کاربردی استفاده کنید. توصیه ما را جدی بگیرید و تنها به افراد ماهر و مراکز معتبر برای این کار مراجعه کنید تا به نتیجه برسید.

صافکاری pdr، از ابزارهای مخصوصی برای اعمال فشار بر فرورفتگی استفاده می شود. این فشار باعث می شود که فرورفتگی به حالت اولیه خود بازگردد.

مزایای استفاده از صافکاری pdr

صافکاری PDR یک روش حذف خراش‌ها و خطوط در بدنه خودرو است که بدون نیاز به رنگ‌آمیزی انجام می‌شود. این روش مزایای متعددی دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

۱. صرفه‌جویی در زمان و هزینه: چون این روش نیازی به رنگ‌آمیزی ندارد و تنها از ابزارهای خاص برای صافکاری استفاده می‌کند، زمان و هزینه مورد نیاز بسیار کمتری نسبت به روش‌های سنتی صافکاری و رنگ‌آمیزی دارد.

۲. حفظ ارزش خودرو: استفاده از PDR به معنای حفظ رنگ اصلی و ساختار بدنه خودرو است. این باعث می‌شود ارزش خودرو حفظ شده و افزایش قابل ملاحظه‌ای در ارزش بازاری آن ایجاد نشود.

۳. بیمه‌گری: بسیاری از بیمه‌ها PDR را به عنوان یک روش صافکاری تایید می‌کنند و هزینه آن را پوشش می‌دهند. این به معنای این است که شما ممکن است بدون هزینه‌های اضافی به سرویس PDR دست پیدا کنید.

۴. حفظ محیط زیست: با عدم نیاز به رنگ‌آمیزی، کمترین مقداری از مواد شیمیایی و رنگ‌های حاوی حلال‌های آلی در محیط زیست رها می‌شود که به حفظ محیط زیست کمک می‌کند.

۵. کارایی: PDR برای بسیاری از نواحی و اندازه‌های مختلف خراش‌ها و ضربه‌ها کارایی دارد. این شامل خراش‌های کوچک و متوسط ​​بدنه خودرو است که با استفاده از این روش می‌توانند به طور موثر ترمیم شوند.

با این حال، باید توجه داشت که PDR نمی‌تواند برای تمامی خراش‌ها و آسیب‌های بدنه موثر باشد، به ویژه در مواردی که آسیب به رنگ رخ داده و نیاز به رنگ‌آمیزی دارد، این روش کارایی ندارد.

صافکاری بدون رنگ با دستگاه pdr

اگر مشکل بدنه ماشین کم باشد می توان با توجه به تخصص تیمی که قرار است ماشین را به وضعیت اولیه آن برگردانند با صافکاری بدون رنگ این کار را انجام داد. صافکاری بی رنگ یا در اصطلاح عمومی صافكاري بدون رنگ قیمت کمتری نسبت به تعویض قسمت آسیب دیده یا صافکاری با رنگ دارد در این نوع از صافکاری بدون نیاز به رنگ کردن قسمت فرورفته یا برآمده صافکاری انجام می شود. صافکاری بدون رنگ با روش ها و تکنیک های مختلفی انجام می شود که یکی از آن صافکاری بدون رنگ با دستگاه pdr است. تعمیر آسیب های ناشی از تورفتگی بدنه خودرو  که می تواند ناشی از بارش تگرگ یا خوردگی های جزیی باشد را بوسیله صافکاری بدون رنگ با دستگاه pdr با استفاده از میله های خاص را PDR می نامند. این روش باعث صرفه جویی در وقت و هزینه تعمیرات بدنه می شود. همینطور این روش از صافکاری بدون رنگ به عنوان تکنیکی برای صافکاری هم شناخته می شود. صافکاری بدون رنگ روشی است که در آن با دقت عمل بالای اپراتور از ریزش رنگ بدنه اتومبیل جلوگیری به عمل می آید. زمانی که سطح رنگ اتومبیل دست نخورده باشد، می توان با استفاده از PDR طیف گسترده ای از آسیب ها را تعمیر کرد و از این روش می توان بر روی هر دو صفحه آلومینیومی و فولادی استفاده کرد. میله های پی دی آر به سه دسته مختلف تقسیم بندی می شوند که شامل میله چرخشی، میله اهرمی‌ و میله دم ماهی است.  در این صورت صافکار بعد از فرآیند صافکاری، خودرو را به یک نقاش می دهد تا با نقاشی فرایند صافکاری را به اتمام برساند. صافکاری بدون رنگ برای زمانی می باشد که بدنه خودرو دچار ریزش رنگ و پریدگی رنگ نشده باشد و یا در آسیب شدیدی به بدنه وارد نشده باشد که طوری باشد که در هنگام صافکاری رنگ بدنه خودرو آسیب ببیند.

ابزار صافکاری pdr

صافکاری پی دی ار برای آسیب های جزئی در تعمیرات بدنه خودرو کاربرد بیشتری دارد و امروزه از جمله روش‌هایی به حساب می آید که می تواند با تبحر و مهارت هوشمندانه صافکار برای شما بهترین تعمیرات بدنه را به نمایش بگذارد. میله های فلزی و هم چنین استفاده از گیره های بدنه باعث می شود تا شما بتوانید بدون هیچ گونه رنگ، انواع تورفتگی را به راحتی تعمیر نمایید. هم چنین برای محل هایی که امکان چرخش وجود دارد با استفاده از میله چرخشی pdr به راحتی می‌ توان تورفتگی را تعمیر نمود. باید بدانید که هرچقدر جنس میله جنس با کیفیت تری باشد صددرصد شما این اختیار را دارید که کیفیت قابل قبول تری را در پایان کار مشاهده کنید. هرچند که برخی از افراد در هنگام خرید میله های پی دی آر برای صافکاری بدون رنگ به جنس میله هیچ توجهی ندارند و این چنین نتیجه کار نامناسب است.

صافکاری پی دی ار
صافکاری pdr

 

صافکاری pdr در تهران

می توانید از یک وب سایت آنلاین کاملا معتبر از خدمات pdr به نحو احسن استفاده کنید و به این نکته نیز توجه داشته باشید که امروزه پی دی آر می تواند برای آسیب های جزئی و انواع تورفتگی ها بهترین راهکار و پیشنهاد به حساب آید. اما بهتر است به این نکته نیز توجه داشته باشید که به هر دلیلی شما بهتر است در ابتدا کار تنها به استاندارد و جنس میله ها توجه داشته باشید؛ چرا که اگر میله های pdf جنس مستحکم، مقاوم و با کیفیتی نداشته باشند، صددرصد برای کیفیت پایانی کار تاثیر خوبی بر جا نمی گذارد. امروزه بسیاری به خوبی با این موضوع آشنا شده‌ اند که اگر به دنبال کیفیت عالی هستند بهتر است در همان ابتدا کار سعی کنند که به استاندارد وسایل بیشتر از هر چیزی توجه داشته باشند تا این چنین در تهران بهترین خدمات را دریافت نمایند.

صافکاری Pdr غرب تهران

صافکاری رضایی یکی از بهترین مجموعه های صافکاری پی دی ار در غرب تهران است که می توان انواع ماشین ایرانی و خارجی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب تعمیر کند. این مجموعه با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های صافکاری بدون رنگ مانند دستگاه مکش، وکیوم تمامی عملیات صافکاری ماشین را با قیمت مناسب برای مشتریان محترم خود انجام می دهد. چنانچه ساکن منطقه غرب تهران هستید می توانید به مجموعه صافکاری حرفه ای رضایی مراجعه کنید و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید. 

صافکاری pdr در محل

چنانچه صافکار بتواند صافکاری بدون رنگ ماشین را انجام دهد دور از ذهن نیست. بعضی از مجموعه های صافکاری می توانند صافکاری در محل را به بهترین شکل ممکن انجام دهند به گونه ای که مشتری از خدمات دریافتی راضی باشد. صافکاری پی در ار در محل نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. صافکاری رضایی با برخورداری از تجربه و مهارت بالا توانسته است صافکاری بدون رنگ ماشین های خارجی و ایرانی را در محل با هزینه مناسب و مقرون به صرفه برای مشتریان خود انجام دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان حرفه ای در ارتباط باشید تا با راهنمایی آن ها بهترین خدمات را دریافت نمایید. 

مراحل صافکاری  pdr

صافکاری pdr یا بدون رنگ را شما باید به گونه ای در نظر بگیرید که حداقل صافکار پنج مرحله را به درستی در نظر بگیرد؛ چرا که در مرحله اول کار با بازکردن لوازم بدنه می‌تواند دسترسی و اشراف کامل بر روی محل آسیب دیده داشته باشد. در مرحله دوم هر محلی که به صاف کردن احتیاج دارد به راحتی می تواند به واسطه یک شعله حرارت داده فلز مورد نظر را حرارت دهد. در مرحله سوم قطعه بدنه را باید دقیقا زیر نور آفتاب موج گیری نماید و این کار باعث می شود تا شما در پایان کار  بتوانید بدون هیچ گونه موج خاصی بدنه خود را به درستی مشاهده کنید. مرحله چهارم هر نوع قطعه ای که احتیاج به صاف کردن دارد را باید به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا در مرحله پنجم به واسطه قلم گیری بتواند عملیات پولیش را به طور کامل به اتمام برساند.

مراحل صافکاری  pdr