نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ که امروزه بسیار مورد توجه است، باعث می شود تا در صورت هرگونه تصادف و آسیب جزئی و یا عمیق شما به توانید به راحتی از خدمات این نوع صافکاری به نحو احسن استفاده کنید. در فرایند بدون رنگ هیچ گونه افت قیمت خاصی برای ماشین در زمان فروش مشاهده نمی شود و شاید دلیل بسیاری از افراد برای استفاده از این خدمات، همین دلیل باشد. به هر حال در بین تعمیرات بدنه خودرو شما باید به این نکته توجه داشته باشید که از چه روشی باید استفاده کنید تا در آینده برای فروش خودرو مشکل خاصی به وجود نیاید. به خاطر استفاده از خدمات صافکاری بدون هیچ گونه رنگ شما می توانید از ضرر بیشتر جلوگیری به عمل آورید که البته این صافکاری تنها باید به دست صافکاری ماهر و با تجربه انجام پذیرد که در غیر این صورت نتیجه درستی نمی توانید ببینید.

صافکاری بدون رنگ  - قیمت صافکاری بدون رنگ خودرو در سال 1401 - صافکاری رضایی

صافکاری بدون رنگ خودرو 

صافکاری بدون رنگ خودرو را شما در محل نیز می توانید در نظر بگیرید؛ چرا که امروزه خدمات آنلاین و اینترنتی انواع روش ها خدمات را برای مردم آسان کرده اند. شما با قیمت مناسب می توانید بدنه خودرو را با استفاده از صافکاری بی رنگ کاملا سالم مشاهده کنید و بدنی ترتیب مشخص نمی شود که خودرو شما قبلا دچار تصادف شده است. اما با وجود هرگونه رنگ قطعا در زمان فروش خودرو خریدار متوجه می شود که قبلا  آسیب خاصی بر روی بدنه رخ داده است که البته صافکاری بی رنگ را شما نمی توانید از تمامی صافکاران به خوبی انتظار داشته باشید؛ چرا که تجربه در این نوع صافکاری حرف اول را می زند برای بسیاری از آسیب ها و تصادف های تقریبا جزئی استفاده از خدمات صافکاری بی رنگ در الویت است. برای تصادفات و آسیب های بزرگ تر استفاده از صافکاری با رنگ مشاهده می شود.

تصادف کردن امروز تبدیل به یک امر عادی شده است، سالانه در جریان تصادفات، صدمات زیادی به بدنه خودروها وارد می‌شود که لازم است صاحبان این اتومبیل ها در صدد ترمیم و رفع این صدمات برآیند. ترمیم بدنه اتومبیل علاوه بر حفظ ظاهر اتومبیل باعث حفظ ارزش مالی آن می شود و اجازه نمی‌دهد که از قیمت خودرو به میزان زیادی کاسته شود. هرچه ترمیم بدنه خودرو یا همان صافکاری حرفه‌ای‌تر انجام گردد به همان میزان از کاهش ارزش مالی آن ماشین بیشتر جلوگیری می شود. 
در هنگام تصادفات و وارد شدن صدمات به بدنه اتومبیل، برخورداری از خدمات صافکاری حرفه ای بسیار حائز اهمیت است. یک صافکار حرفه ای می‌تواند با وارد کردن کمترین صدمات به بدنه خودرو شما آن را مانند روز اول ترمیم نماید اما کسانی که تجربه و آگاهی کافی در زمینه صافکاری ندارند ممکن است با گسترده تر کردن ناحیه آسیب دیدگی موفق به ترمیم بدنه خودرو شما شوند، اینگونه صافکاری‌ها در بدنه ممکن است واضحا تشخیص داده شود و علاوه بر ایجاد یک جلوه زشت از بدنه اتومبیل شما باعث افت شدید ارزش و قیمت آن شود.
صافکاری شامل مراحل مختلفی می‌شود که یک صافکار ماهر با تشخیص میزان خسارات وارده قادر خواهد بود به انجام این مراحل اقدام نماید. بسته به میزان خسارت تشخیص اینکه نیاز به صافکاری بدون رنگ یا صافکاری و نقاشی است بر عهده صافکار خواهد بود.

تصادف و تاثیر آن بر نقاط مختلف بدنه خودرو

رانندگی با حوادثی روربه رو می باشد که وقوع آن هیچ گاه خبر نمی کند، و هر راننده ای در ابتدا کم و زیاد با چنین وقوعی دست و پنجه نرم کرده است، که این تصادف خودرو با  شدت های بوده است که منجر به تخریب سپر، کاپوت، گلگیرهای جلو یا عقب، سرشاسی ها و ... می باشد که در بحث کارشناسی رنگ بدنه خودرو و شاسی ها و هرکدام از قسمت های دیگر روش های خاص خود برای ترمیم و جبران خسارت لازم است که هر کدام به مهارت های خاص خود در حرفه صافکاری خودرو نیاز دارد. حرفه ی صافکاری در اصل یک هنر تلقی می شود که بسته به هنر صافکار  کیفیت کار را می توان دید. شدتی که به خودر وارد می شود، بسته به هنر صافکار  می سنجد که آیا این قسمت از ماشین نیاز به تعویض، صافکاری شود که قدرت و دیگر عوامل توسط صافکار تعیین می کند که آیا ماشین صافکاری بدون رنگ شود یا با رنگ شود؟

یک اتومبیل بسته به طراحی که برای آن در نظر گرفته می شود، طرحان خودرو تصمیم به تعیین قطر ورقه بدنه ماشین با توجه به نوع و کاربرد آن خودرو می کنند  که آیا دوبل یا تک لایه ساخته شود، که در مواقی که خودرو تصادف کند ، ترمیم قسمت دو  لایه مشکل و پر هزینه تر است.که تمامی این مراحل با کارشناسی رنگ بدنه خودرو در گروه صافکاری رضایی انجام می شود. قسمت های از کاپوت، دور تا دور در‌های کابین، بالای گلگیرها و... نقاطی می باشند که ورق استفده شده در آنها بصورت دوبل بکار رفته است و اگر این قسمت ها در خودرو دچار صدمه شوند، صافکار مجبور به ترمیم آن می باشد.

صافکاری بدون رنگ و بدون رنگ چه مراحلی دارد؟

حال اگر خودرو شما در حادثه ای دچار ضربه شود برای ترمیم آن دیگر این به هنر صافکار بر می گردد که هنر خود را چگونه پیدا کند، و در واقع او همانند کوزه گری می باشد که با استفاده از ابزار آلات مخصوص خود تصمیم به ترمیم و صافکاری ماشین بدون نتراشیدن رنگ فابریکش می کند. یک صافکار باید در صافکاری بدون رنگ به نحوی عملکرد خوب داشته باشد که در کارشناسی رنگ بدنه خودرو هیچ موج و فرورفتگی های مشاهده نشود    برای مثال اگر خودرو ای با یک موتور تصادف کند و این برخورد از جلو صورت گرفته باشد، به گونه ای که به گلگیر جلوی ماشین برخورد کرده است، که در این صورت برای صافکاری بدون رنگ آن باید ، ابتدا گل پخش کن ها را باز، سپس پیچ های گل گیر را باز کرده تا جلوی کار را نگیرد و مزاحمتی را در کار نداشته باشد ، بعد شروع به تمیز کردن و سمباده کشی با آب در داخل گل گیر می کنیم تا کاملا سطح بدنه خودرو صیقلی و صاف شود تا ضربه‌های که به سطح مورد نظر زده می شود به دقیق‌ترین حالت ممکن بر آن وارد شوند .

گروه صافکاری رضایی که متخصص در کارشناسی رنگ بدنه خودرو می باشند در مرحله بعدی آن قسمت که نیاز به صاف کردن دارد را با استفاده از شعله مستقیم از پشت آن قسمت حرارت می دهد تا فلز آن قسمت مقداری نرم و حالت انعطافی در کار را به خود بگیرد و سپس با استفاده از ابزار آلاتی چون مشتی ها و قالب تنه شروع به حالت دادن به آن قسمت آسبب دیده می کنند تا به حالت اولیه خود باز گردد، و هنوز کارشناسی رنگ بدنه خودرو به پایان نرسیده ؛ در مرحله ای دیگر ماشین را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار می دهند و با استفاده از یک سری ابزار دیگر مانند فنر ها شروع به محو و برداشتن موج های ریز و درشت بدنه خودرو می کنند که به این مرحله صافکاری بدون رنگ می گویند. و در نهایت بعد از انجام تمامی این مراحل  شروع به بستن قطعات باز شده بر روی ماشین می کنند تا احیانا اگر ضربه های احتمالی به آنها شده است یا اینکه مثلا بخشی از گوشه سینی چراغ ‌ها در برخورد و  فشار گلگیر کج شده باشند میزان شوند که این قسمت نیز از اهمیت بالای برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که بگویم گروه صافکاری رضایی با توجه به این که سابقه بالایی در زمینه کارشناسی رنگ بدنه ، نقاشی و ... دارند مرحله دیگر را در کار خود برای تمیزی و رضایت مشتری می تواند در نظر بگیرد، در این مرحله این گروه خبره پس از مرحله صافکاری بدون رنگ شروع به قلم گیری برخی از قسمت های که نیاز به ترمیم و رنگ خال های کوچک دارند می کنند ، نقاطی که بخشی از ورق تا خورده یا تکه‌های کوچکی از رنگ قطره ریخته شده به آن برخورد کرده است. که در این مرحله نیاز به نقاشی کردن این نقاط حتی در حد و حجم بسیار کوچک که این کار هم که به کار صافکار مرتبط نبوده و توسط نقاش انجام می شود ولی در صافکاری رضایی این مرحله نیز با ظرافت و ابزار های مخصوص انجام می شود. با این سبک که در ابتدا به ساخت رنگ مربوطه می پردازند و با استفاده از قلم‌مو‌های مخصوص شروع به زدن رنگ به قسمت های که رنگ آن پریده است می کنند این کار با حساسیت خاصی باید انجام شود و بعد کار ماشین بعد از چند روز در زیر آفتاب می ماند و با آب و سمباده نرم شروع به تراشیدن آن می کنند تا هم سطح و هم طراز با سطح بدنه شود و در پایان این نقاط را با دستگاه پولیش ، پولیش می کنند

Image
صافکاری بدون رنگ

صافکاری بی رنگ

بدنه خودرو از قطعات بسیاری تشکیل شده است. این قطعات شامل بدنه اصلی، درب ها، ستون‌ها، کاپوت‌ها، سپرها، گلگیرهای عقب و جلو، سقف، درب صندوق عقب، کف صندوق، سینی های جلو، سرشاسی ها و ... می شود. برخی از این قطعات با توجه به نقشی که در خودرو به لحاظ ایمنی ایفا می‌کنند ممکن است دارای چند لایه فلز باشند. این لایه های فلزات از رسیدن آسیب به راننده در جریان تصادفات جلوگیری می نمایند و ضربه های وارده را به حداقل می رسانند. صافکاری هر یک از این بخش ها با یکدیگر متفاوت است. 
صافکار با تشخیص میزان آسیب وارده شده به اتومبیل تصمیم به تعمیر یا تعویض قطعه می‌گیرد. در برخی موارد شدت آسیب به قدری وسیع است که صافکار ناگریز از برش قسمتی از بدنه زیرین خواهد بود و برای ترمیم بهتر قسمت آسیب دیده ناچار از رنگ زدن آن قسمت است.
در مواقعی که ضربات وارده به بدنه اتومبیل شدید نبوده و باعث ایجاد خراش و پارگی در بدنه اتومبیل نگردد، صافکار با انجام تقه گریسی بدنه تو رفته یا قر شده اتومبیل را صاف می کند. تقه گریسی قسمتی از صافکاری است که بدون استفاده از برش و رنگ کاری منجر به ترمیم بخش آسیب دیده مانند روز اول می شود.

صافکاری تقه‌گریسی

تقه گریسی یکی از رایج ترین و قدیمیترین روش ها صافکاری بدون رنگ است. در این روش با گریس‌کاری بدنه خودرو و بهره گرفتن از ابزارآلات لازم اقدام به صاف‌کردن بدنه خودرو می‌کنند. تقه‌گریسی به عنوان یک روش منسوخ شناخته می‌شود اما همچنان برخی از صافکاران از آن برای صافکاری صدمات جزیی استفاده می‌نمایند.

قیمت صافکاری بدون رنگ

قیمت صافکاری بدون رنگ با توجه به مدل ماشین و هم چنین آسیب وارد شده برآورد می گردد. شما باید به این نکته توجه داشته باشید که هرچقدر زمان بیشتری صرف شود صددرصد شما باید هزینه بیشتری را در نظر بگیرید. حتی استاندارد وسایل و ابزار و تبحر صافکار که به صورت حرفه ای این کار را انجام می دهد جزء موارد بسیار مهم و کلیدی شناخته می شود که البته برخی از افراد با در نظر گرفتن قیمت ها بالا و غیر منطقی و هم چنین کمترین کیفیت برای انجام کار، متاسفانه مردم را نسبت به خدمات صافکاری بدبین می کنند. در صورتی که شما اگر از یک مرکز معتبر خدمات این چنینی را دریافت کنید، می توانید در کم ترین زمان بهترین قیمت را با وسایل و لوازم جانبی استاندارد در نظر بگیرید. همیشه کیفیت با قیمت مناسب می توانید نتیجه قابل توجهی در بر داشته باشد.  

صافکاری حرارتی

صافکاری حرارتی مهمترین بخش صافکاری است که می تواند به تنهایی بدون رنگ آمیزی بدنه خودرو مورد استفاده قرار گیرد. صافکار در این نوع صافکاری با شناسایی دقیق محل آسیب دیده اقدام به بازنمودن قطعه می نماید. همانطور که گفتیم بدنه اتومبیل از قطعات زیادی تشکیل می شود که هریک از آنها امکان جدا سازی و حتی تعویض دارد. صافکار پس از جدا کردن قطعه با استفاده از سمباده و آب سطح داخلی قطعه را کاملا سمباده زده تا میدان دید مناسب خود برای وارد کردن ضربات پیدا کند. پس از آن قسمت مشخص شده برای چکش کاری از پشت، توسط دستگاه‌های حرارتی، در معرض شعله مستقیم قرار می گیرند تا آهن به کار رفته در آنها نرم شده و خاصیت چکش خواری پیدا کند. در این زمان صافکار با وارد کردن ضربات اصولی و حساب شده به وسیله چکش یا مشتی اقدام به صاف کردن قسمت قر شده می کند. پس از طی این مرحله قطعه صاف شده را در معرض نور خورشید قرار می دهند تا مرحله موج گیری و ترمیم خطوط را انجام دهند. این مرحله بسیار حساس است و تنها صافکار حرفه ای می توانند موج گیری را به گونه ای انجام دهند که هیچ اثری از آن بر روی بدنه خودرو باقی نماند. موج گیری شامل ترمیم خطوط و انحناهای ایجاد شده در بدنه است که با استفاده از مشتی و انواع فنر رد ابعاد و اندازه های متفاوت انجام می گردد. پس از موج گیری قطعات جدا شده پس از میزان کاری به بدنه خودرو متصل می گردند. 
اگر اتومبیل خود را به یک صافکار حرفه ای سپرده باشید با گذراندن همین مراحل ماشین شما صافکاری شده و دیگر نیازی به طی مراحل دیگری ندارید.

صافکار حرفه ای

در تمامی آنچه که به عنوان صافکاری بدون رنگ عنوان شد، هنر صافکار برای صاف کردن ناحیه آسیب دیده در الویت قرار دارد. اگر صافکار از تبحر و تجربه کافی در رفع فرو رفتگی یا برآمدگی ایجاد شده برخوردار نباشد نتیجه بدنه ای متمایز از سایر قسمت‌های اتومبیل خواهد بود که بسیار به چشم خواهد آمد. بسیاری از افراد تصور می کنند صافکاری بدون رنگ باعث ایجاد موج‌هایی در بدنه می‌شود که به چشم خواهد آمد اما شما می‌توانید با انتخاب یک صافکار حرفه‌ای مانع ایجاد اینگونه موج‌ها در بدنه خودروتان گردید.

صافکاری دوبل بدون رنگ 

صافکاری دوبل بی رنگ این گونه است که شما باید قسمتی‌که دو جداره است را در پنج مرحله انجام دهید که معمولا برای درب ها و یا درب موتور از این نوع صافکاری بدون رنگ استفاده می کنند. در مرحله اول شما باید هر قسمت مهم را کاملا شناسایی و باز کنید تا در مرحله دوم محل آسیب دیده را بررسی نمایید. در مرحله سوم عملیات صافکاری بدون رنگ را انجام می دهید تا بتوانید در مرحله چهارم ایرادات جزئی را به راحتی از بین ببرید. در مرحله پنجم شما به پایان کار نزدیک می شوید و با پولیش این اختیار را دارید که صافکاری بدون رنگ خود را به اتمام برسانید. عمدتا از میله های پی دی آر، مشتی و قالب تنه بدون رنگ، ابزار چوبی صافکاری بدون رنگ و گیره های مخصوص استفاده می شود این چنین به صرفه ترین روش صافکاری دوبل را می توانید مشاهده کنید.

صافکاری بدون رنگ در محل

صافکاری بدون رنگ در محل را شما می توانید به صورت سیار با کیفیت بالا توسط یک صافکار ماهر در نظر بگیرید؛ چرا که امروزه صافکاری بدون رنگ جزء روش های عالی و مقرون به صرفه به حساب می آید که شما می توانید از یک وب سایت آنلاین و اینترنتی معتبر بخواهید. بدین ترتیب می توانید به راحتی به محل اعزام شده و با تجهیزات کامل و تضمین کیفیت در سریع ترین زمان ممکن به انجام عملیات بیندیشید. صافکاری در هر محلی که شما بخواهید با قیمت مناسب انجام می پذیرد. تنها باید با کارشناس سایت در تماس باشید و مشکل مورد نظر را بازگو و سپس هرچه سریع تر عملیات صافکاری را در محل آغاز نمایند. به هرحال صافکاری بدون رنگ باعث می شود تا شما با کم ترین افت و ضرر بتوانید آسیب های جزئی و عمیق بدنه خودرو خود را برطرف نمایید.  

خدمات آنلاین صافکاری بدون رنگ

امروزه استفاده از صفحات وب بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به گونه ای که شما این اختیار را دارید تا از انواع گوناگون خدمات متنوع در حوزه های مختلف تعمیراتی مانند تعمیرات بدنه خودرو به شکل آنلاین استفاده کنید. تنها کافیست با یک سرچ کوچک یک سایت معتبر را انتخاب و با کارشناس و پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. این چنین قادر هستید به راحتی هر چه تمام تر از خدمات آنلاین به نحو احسن استفاده کنید.
شما هم چنین با مشورت تیم پشتیبانی می توانید صافکاری بدون رنگ را به صورت سیار در محل مشاهده نمایید و به هر حال صافکارانی وجود دارند که در محل حتی می‌توانند تمرکز و دقت خود را به خوبی حفظ کنند و به بهترین شکل ممکن با ابزار آلات مناسبی که در اختیار دارند عملیات صافکاری ماشین را در انواع و مدل های گوناگون به ثمر برسانند.  

صافکاری رضایی

مجموعه صافکاری رضایی با بهره گیری از پرسنلی جوان و با تجربه در کارشناسی رنگ بدنه خودرو در تهران انواع خدمات صافکاری از جمله  سپرسازی، صافکاری بی رنگ، تگرگ خوردگی و در صورت نیاز نقاشی ماشین های تصادفی را با استفاده از مجهزترین ابزار آلمانی با بهترین کیفیت ارائه می‌نماید.

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با مزایا و خدمات صافکاری بدون رنگ حتی در محل آشنا کنیم؛ چرا که امروزه برای جلوگیری از افت قیمت و ارزش اصلی خودرو از صافکاری با میله های pdr استفاده می شود که شما می توانید از خدمات دیگری هم چون صافکاری دوبل بدون رنگ نیز استفاده کنید. تنها باید از یک وب سایت اینترنتی خدمات آنلاین را دنبال کرده و از تیم ماهر صافکار بخواهید که به محل اعزام و صافکاری را با کم ترین هزینه برای شما به انجام برسانند. امروزه دنیا تکنولوژی است که شما بتوانید با جلوگیری از اتلاف وقت بهترین خدمات را به ثمر برسانید و هزینه کمتری را تقبل کنید و کیفیت بیشتری را تجربه نمایید.  

بهترین صافکاری  بدون رنگ

به نظر شما بهترین صافکاری بدون رنگ را چه کسی می تواند انجام دهد؟ همیشه انتخاب یک صافکار مناسب برای رانندگان دغدغه محسوب می شود و به همین خاطر شما باید به این نکته توجه داشته باشید که صافکار باید در زمینه های مختلفی تخصص داشته باشد و اصولا تجربه کاری مهم ترین چیزی است که نباید از آن غافل شد؛ چرا که در تجربه بالا صافکار فوت فن هایی را فرا می گیرد که فوت و فن ها صددرصد می تواند بر روی کیفیت کار تاثیر بگذارد. صافکاری بدون رنگ حساسیت بسیار بالایی می طلبد؛ چون که اگر صافکار مهارت بالایی نداشته باشد شما علاوه بر هزینه بالایی که متحمل می شوید باید ظاهر نامناسب تری را در پایان کار بر روی بدنه مشاهده کنید و به همین دلیل است که برای انجام صافکاری بی رنگ همیشه توصیه می‌شود تا صاف کار را به خوبی بشناسید.

بهترین صافکاری  بدون رنگ