نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری بدون رنگ درب صندوق

انجام صافکاری بدون رنگ درب صندوق مزایای بسیار زیادی را به دنبال دارد و در مقایسه با صافکاری معمولی یا همان با رنگ به پرداخت هزینه کمتری نیاز دارد، بدنه انواع خودروها به گونه ای طراحی و ساخته شده است که در مقابل ضربات کوچک و بزرگ خیلی سریع دچار آسیب می شوند. همه ما می دانیم که رخ دادن تصادف یک موضوع کاملا طبیعی است و احتمال برخورد کردن آنها با لوازم مختلف و به وجود آمدن فرورفتگی در بدنه خودرو از جمله درب صندوق و غیره وجود دارد. پس از اینکه خودرو با یک وسیله همانند ماشین دیگر برخورد کرد و در قسمت درب صندوق فرورفتگی ایجاد گردید، نحوه برطرف کردن فرورفتگی به چه صورت است اولین سوالی می باشد که برای راننده پیش می آید. در صورتی که به درب صندوق آسیب شدیدی وارد شود بهتر است صافکاری بدون رنگ درب صندوق انجام شود.

صافکاری بدون رنگ درب صندوق - قیمت صافکاری درب صندوق - صافکاری رضایی

بهترین راه حل برای رفع تورفتگی درب صندوق

صافکاری بدون رنگ درب صندوق به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای برطرف کردن توررفتگی درب صندوق که قسمتی از بدنه خودرو بوده به شمار می آید، لازم به ذکر است که انجام این کار باید توسط افراد مجرب و ماهر انجام شود در غیراین صورت از نتیجه کار رضایت نخواهید داشت. تعداد زیادی از افراد ترجیح می دهند که به جای مراجعه به تعمیرگاه خودشان برای تعمیر و رفع فرورفتگی درب صندوق ماشین خود اقدام نمایند، در صورتی که جزء این دسته از افراد می باشید توصیه می شود از انجام صافکاری در منزل اجتناب نمایید. به خصوص افرادی که در این زمینه هیچ گونه آگاهی ندارند و نمی دانند که دقیقا باید چه کاری را انجام دهند، به دلیل عدم داشتن تجربه ممکن است میزان آسیب درب صندوق خود را بیشتر و شرایط را بدتر کنید.

ترمیم انواع آسیب درب صندوق با صافکاری بدون رنگ

خودرو یکی از لوازم ضروری و مهم زندگی در دنیای امروزی می باشد، روز به روز شاهد افزایش تعداد خودروها در سطح شهرها هستیم و همین مسئله باعث شده است تا تعداد تصادفات نیز تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کنند. درب صندوق خودروها با چند لایه از جنس فلز به وجود آمده است که برای پوشاندن آنها روکش های رنگی مورد استفاده قرار گرفته اند و به صورت شیک و جذاب جلوه می دهند. ولی در صورتی که یک تصادف کوچک رخ دهد نه تنها صاف و یکدست بودن سطح آن از دست می رود بلکه لکه هایی نیز بر روی خودرو ایجاد می گردد که در نهایت از بین بردن  جلوه و یبایی اولیه خودرو را به دنبال دارد. اما جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که هر گونه خراش و فرورفتگی درب صندوق خودرو با صافکاری بدون رنگ درب صندوق برطرف می شود. 

نحوه صافکاری بدون رنگ درب صندوق
صافکاری بدون رنگ درب صندوق
  • مراحل صافکاری بدون رنگ درب صندوق

صافکاری بدون رنگ درب صندوق یک کار تخصصی و حرفه ای می باشد، با مراجعه به متخصص صافکار اولین مرحله ای که انجام می شود این است که درب صندوق به طور دقیق مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. در دومین مرحله صافکار کلیه لوازم و تجهیزات که جهت برطرف کردن آسیب دیدگی به آنها نیاز دارد را آماده می کند، این تجهیزات شامل لوازم گرم کننده از قبیل سشوار یا وسایل خنک کننده همچون یخ خشک، اسپری خنک کننده و غیره می شود. صافکار پس از طی کردن این دو مرحله با استفاده از سمباده و آب قسمت آسیب دیده درب صندوق را تمیز و آن را با شعله مستقیم گرم و برای رساندن آن به شکل اولیه ضرباتی را با چکش وارد می کند، انجام موج گیری و گذاشتن قطعه در زیر آفتاب آخرین مراحل صافکاری بدون رنگ درب صندوق می باشند.  

تاثیر برند خودرو بر قیمت صافکاری بدون رنگ درب صندوق 

به جز مواردی که به آنها اشاره کردیم فاکنور مهم دیگری نیز وجود دارد که بر قیمت صافکاری بدون رنگ درب صندوق موثر می باشد، برند خودرو یکی از اصلی ترین و مهمترین عواملی است که میزان قیمت نهایی انجام این نوع صافکاری با توجه به آن مشخص می شود. آن دسته از خودرو هایی که نسبت به سایر خودرو  ها دارای قیمت بالاتری می باشند مواد اولیه که برای تعمیر و یا ترمیم آنها مورد استفاده قرار می گیرد هزینه بیشتری خواهند داشت. برای مثال فایبرگلاس ها و همچنین رنگی که برای بدنه آنها به کار می رود یکسان نیست باعث می شود تا قیمت صافکاری درب صندوق خودرو شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند بنابراین باید ین نکته را درنظر بگیرید که صافکاری بدون رنگ درب صندوق همه خودروها با قیمت یکسان انجام نمی شود.

بهترین زمان برای صافکاری بدون رنگ درب صندوق

صافکاری بدون رنگ درب صندوق به عنوان یکی از شیوه هایی به حساب می آید که به طور تقریبی تمام سافکاری ها توانایی انجام دادن آن را دارند، به همین جهت در صورتی که فکر می کنید درب صندوق خودرو شما به استفاده از صافکاری بدون رنگ نیاز دارد باید در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید. یکی از مواردی که باید بدانید این است که درب صندوق خودرو همیشه به صافکاری بدون رنگ نیاز ندارد، گاهی اوقات ممکن است آسیب دیدگی درب صندوق به گونه ای باشد که برای تعمیر آن باید حتما شیوه های دیگر و یا صافکاری با رنگ را مورد استفاده قرار دهید. به هر حال بهترین کار این است که به یک صافکار ماهر مراجعه نمایید چرا که او به طور دقیق تشخیص می دهد که در چه مواقعی باید از روش صافکاری بدون رنگ درب صندوق استفاده نمایید.

هزینه صافکاری بدون رنگ درب صندوق

عوامل زیادی می باشند که میزان قیمت و نرخ نهایی صافکاری بدون رنگ درب صندوق را به شدت تحت تاثیر قرار دهند، به این معنا که هزینه این نوع صافکاری با توجه به برخی فاکتورها معین می گردد و نمی توان برای آن قیمت ثابت و مشخصی را اعلام کرد. اما به طور کلی باید گفته شود که قیمت صافکاری بدون رنگ در مقایسه با تعویض یا صافکاری با رنگ بالاتر می باشد در این نوع صافکاری بدون اینکه بخش آسیب دیده یا برآمده درب صندوق رنگ کند صافکاری این قسمت از خودرو را انجام می دهد. عدم استفاده از رنگ برای صافکاری درب صندوق قیمت آن را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد، در واقع باید گفته شود دلیل اصلی پایین بودن هزینه این نوع صافکاری نسبت به صافکاری با رنگ دقیقا همین موضوع می باشد.

مهمترین ویژگی های صافکار خوب

بدون شک تا به اینجا متوجه شدید که مهارت و تجربه صافکار تا چه اندازه بر کیفیت و نتیجه کار تاثیر می گذارد، برای اینکه در انتخاب صافکار برای انجام صافکاری بدون رنگ درب صندوق خودرو خود دچار تردید نشوید بهتر است بدانید که یک صافکار باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد. یک صافکار خوب کسی است که از تعویض درب صندوق اجتناب کرده و تا آنجایی که امکان دارد با صافکاری و نقاشی مشکل و آسیب را برطرف می کند، علاوه براین از گم شدن قطعات خودرو در حین باز و بسته کردن آنها جلوگیری می کند. کلیه قطعات و درپوش هایی که به خودرو مربوط می شوند را درست همانند روز اول نصب خواهد کرد، برای مشتریان مناسب ترین قیمت را تعیین می کند و از همان ابتدای کار به آنها اعلام می کند که هزینه تمام شده صافکاری بی رنگ درب صندوق چقدر است.

فواید استفاده از صافکاری بی رنگ جهت ترمیم درب صندوق

انجام صافکاری بدون رنگ درب صندوق به افراد این امکان را می دهد تا با صرف کمترین زمان و هزینه درب صندوق آسیب دیده خودرو خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایند، این روش صافکاری به عنوان یکی از مدرن ترین و جدیدترین شیوه های صافکاری به شمار می آید. به همین جهت به افراد این اطمینان را می دهد که نیازی نیست تا درب صندوق را تعویض کرده و بابت انجام این کار هزینه های بالایی را پرداخت کنند. یکی دیگر از مهمترین مزایا استفاده از این روش صافکاری عدم افت قیمت فروش خودرو می باشد. خوب است بدانید که داشتن این مزیت باعث شده است تا تعداد زیادی از افراد صافکاری بدون رنگ را به صافکاری با رنگ یا معمولی برای تعمیر درب صندوق خود ترجیح داده و آن را انجام دهند.

دلیل محبوبیت صافکاری بی رنگ درب صندوق

علاوه بر مزیت ها و فوایدی که در بخش قبلی ذکر کردیم باید بدانید که صافکاری بدون رنگ درب صندوق به دلایل مختلف در میان رانندگان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است، هنگامی که درب صندوق خودرو بدون استفاده از رنگ صافکاری می شود پس از اتمام کار درست همانند روز اول به نظر می رسد. این می تواند یکی از مهمترین دلایل به کار گرفته شدن این روش صافکاری بدون رنگ توسط تعداد زیادی از افراد باشد، از طرفی دیگر مورد استفاده قرار دادن این نوع صافکاری برای تعمیر درب صندوق خودرو منجر نمی شود تا شما خودرو را با قیمت پایین به فروش برسانید. درست برخلاف صافکاری با رنگ که آسیب دیدگی کاملا مشخص می باشد  صافکاری بدون رنگ به دلیل عدم وجود هیچ گونه آثاری از صدمات و خسارت  بیشتر برای تعمیر کردن درب صندوق به کار گرفته می شود.
صافکاری بدون رنگ درب صندوق را می توان به عنوان یکی از بهترین شیوه ها برای برطرف کردن آسیب ها و مشکلات مربوط به درب صندوق انواع خودروها درنظر گرفت، چرا که اگر صافکاری بدون رنگ و صافکاری با رنگ یا معمولی را با یکدیگر مقایسه کنیم مزیت های صافکاری بدون رنگ بسیار بیشتر است. تعداد زیادی از افراد پس از اینکه یک تصادف را پشت سر گذاشتند و درب صندوق خودرو آنها دچار آسیب گردید نحوه رفع آسیب دیدگی درب صندوق اولین موردی می باشد که به آن فکر می کنند. در صورتی که خسارت و آسیب درب صندوق زیاد نباشد صافکاری بدون رنگ راهکار موثری خواهد بود، اما اگر به آن آسیب شدیدی وارد شده باشد بایداز صافکاری با رنگ یا سایر روش ها جهت تعمیر استفاده شود. البته باید این نکته را یادآوری کنیم که متخصص صافکار انجام صافکاری بدون رنگ درب صندوق را تشخیص می دهد.

نحوه صافکاری بدون رنگ درب صندوق

چگونگی انجام صافکاری بدون رنگ درب صندوق کیفیت نتیجه کار را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهد، به همین دلیل است که امروزه تعداد زیادی از افراد به دنبال این هستند تا درب صندوق خودرو خود را که بر اثر تصادف آسیب دیده است را به افراد ماهر بسپارند. منظور از صافکاری تعمیر و ترمیم بخش آسیب دیده خودرو و همچنین بازگرداندن و یا حفظ ظاهر اولیه آن می باشد، درست است که صافکاری بدون رنگ در مقایسه با صافکاری معمولی بهتر می باشد اما این نکته را هرگز فراموش نکنید که صافکار و مهارت او انجام شدن این نوع صافکاری با کیفیت بالا را تضمین می کند. صافکار ابتدا شدت آسیب دیدگی درب صندوق را ارزیابی کرده و در صورت نیاز صافکاری بدون رنگ درب صندوق را انجام خواهد داد و در نهایت درب صندوق همانند روز اول می شود.

نحوه صافکاری بدون رنگ درب صندوق