نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری بدون رنگ دوبل

تصادفات و حوادث مختلف رانندگی، مشکلات متعددی را برای اتومبیل ‌ها به وجود می‌ آورند. یکی از این مشکلات فرو رفتگی بدنه اتومبیل ‌ها است. زمانی‌که اتومبیل‌ ها در هنگام یک حادثه دچار مشکلاتی می ‌شوند و بدنه آن ‌ها دچار فرو رفتگی می‌ شود باید آن‌ ها را به صافکاری برده شوند تا بدنه آن ‌ها توسط صافکار به حالت اولیه برگردد. صافکاری دارای روش ‌های مختلفی است که هر کدام از این روش‌ ها، مزایا و معایب خاص خود را دارد و در موقعیت ‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در هنگام بروز یک حادثه برای خودرو ، صافکار تشخیص می ‌دهند که از چه روشی برای صافکاری خودرو استفاده کند. ما در این مقاله می ‌خواهیم به بررسی روش‌ های مختلف صافکاری اتومبیل‌ ها بپردازیم. یکی از روش‌ های صافکاری خودرو، صافکاری بدون رنگ دوبل است. این روش از صافکاری، روشی است که در آن برخی از قسمت‌ های دوبل ماشین صافکاری می‌ شود. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد روش ‌های مختلف صافکاری و از جمله صافکاری بدون رنگ دوبل در اختیار شما قرار دهیم.

صافکاری بدون رنگ دوبل - قیمت صافکاری دوبل خودرو - صافکاری رضایی

صافکاری دوبل به چه معنا است؟

در ابتدای مقاله ی صافکاری بدون رنگ دوبل ، لازم است به بررسی این مساله بپردازیم که اصلا صافکاری دوبل چیست و به چه روشی صافکاری، صافکاری دوبل گفته می ‌شود.  صافکاری بدون رنگ دوبل، روشی صافکاری است که در آن از چند تکنیک مختلف برای صافکاری خودرو انجام می ‌شود. این روش صافکاری برای تمامی قسمت ‌های خودرو کاربرد ندارد و برای قسمت ‌های دوبل خودرو مورد استفاده قرار می ‌گیرد. ممکن است که تا به این ‌جای مقاله صافکاری بدون رنگ دوبل، این پرسش برای شما پیش‌آمده باشد که منظور از قسمت ‌های دوبل خودرو چیست. در ادامه این مقاله می‌ خواهیم به بررسی این مفهوم بپردازیم. آشنایی با مفهوم قسمت ‌های دوبل اتومبیل، باعث می ‌شود که شما در نهایت بتوانید بهتر با روش‌ های صافکاری آشنا شوید. 

به چه قسمت هایی از خودرو دوبل گفته می شود؟

در این قسمت از مقاله صافکاری بدون رنگ دوبل می‌ خواهیم به این مساله بپردازیم که به چه قسمت‌ هایی از خودرو، قسمت‌ های دوبل گفته می ‌شود. همان ‌طور که می ‌دانید واژه دوبل، به ‌معنای دو لایه است. به قسمت ‌هایی از خودرو دوبل گفته می ‌شود، که در طراحی بدنه آن قسمت از دو قسمت دو لایه و یا دوجداره استفاده ‌شده باشد. قسمت ‌های دوبل، دارای مزایای زیادی هستند. به همین علت است که خودرو سازان، برخی از قسمت‌ های ماشین را به‌ صورت دوبل و یا دوجداره طراحی می ‌کنند.
طراحی یک قسمت به ‌صورت دو لایه، باعث می‌ شود که استحکام و ایمنی آن قسمت از خودرو بیشتر شود. به همین علت است که خودرو سازان برای بیشتر کردن امنیت قسمت ‌های مختلفی از ماشین از طراحی دوبل استفاده می‌کنند. استفاده از این سبک طراحی، بیشتر مختص قسمت ‌هایی از خودرو است که به ‌صورت مستقیم با امنیت سرنشینان در تماس است. معمولاً برای حفظ سلامت سرنشینان خودرو، از طراحی دو جداره استفاده می‌ شود. قسمت‌ های مختلفی از خودرو به‌ صورت دوبل و یا دو جداره طراحی‌ شده اند که در ادامه به معرفی این قسمت ‌ها خواهیم پرداخت.

کشیدن و صافکاری قسمت های دوبل بدنه ماشین یکی از مهمترین بخش های خدمات صافکاری است که لازم است بدون نیاز به پارگی و  بریدن دوبل با دستگاه انجام شود در غیر اینصورت بدترین نمای ممکن را در شکل اتومبیل شما ایجاد می نماید. اتومبیل سراتو یکی از اتومبیل های دوست داشتنی برای ایرانیان است که صافکاری آن نیازمند دقت و مهارت بسیاری است. در گالری این مطلب شما شاهد مراحل انجام صافکاری دوبل ماشین سراتو توسط صافکاران حرفه ای مجموعه رضایی می باشید.

صافکاری بدون رنگ دوبله
قیمت صافکاری بدون رنگ دوبل

صافکاری رضایی

صافکاری رضایی با ارائه خدمات برتر صافکاری با استفاده از مجهزترین ابزار صافکاری خارجی و مواد صافکاری آلمانی برای تعمیر انواع ماشین آسیب دیده ایرانی و خارجی در جهت رفاه حال شهروندان عزیز تهرانی قدم برداشته است. مجموعه صافکاری رضایی با بهره گیری از تیمی حرفه ای و مجرب در زمینه انواع خدات صافکاری مانند سپرسازی، انواع صافکاری بدون رنگ، صافکاری تگرگ خوردگی، نقاشی و پولیش، کارشناسی رنگ بدنه خودرو، شاسی کشی و ... آماده ارائه انواع خدمات  به همشهریان تهرانی می‌باشد. 

معرفی کامل قسمت های دوبل خودرو

در این قسمت از مقاله صافکاری بدون رنگ دوبل خودرو، می‌ خواهیم به معرفی و بررسی قسمت‌ های دوبل خودرو بپردازیم. برای صافکاری این قسمت‌ ها، از صافکاری بدون رنگ دوبل استفاده می‌ شود. پس آشنایی با این قسمت ‌های خودرو به شما این امکان را می ‌دهد که بدانید برای هر کدام از قسمت ‌های خودرو، از چه روشی صافکاری استفاده می‌ شود. اولین قسمت خودرو که به‌ صورت دوبل و یا دو جداره طراحی می ‌شود، درب ‌های خودرو هستند. درب‌ های خودرو به‌ صورت مستقیم با سر نشینان ماشین در تماس هستند. پس به ‌همین دلیل است که این قسمت‌ ها باید از استحکام کافی برخوردار باشند. پس برای طراحی درب ‌های خودرو از طراحی دوبل استفاده می‌ شود. قسمت بعدی که به صورت دوجداره طراحی می ‌شود، چار چوب در های خودرو است. چارچوب، تأثیر زیادی بر امنیت یک خودرو دارد.  به‌ همین دلیل است که در طراحی این قسمت از خودرو باید از طراحی ‌هایی با استحکام بالا استفاده شود. قسمت بعدی که لازم دارد از استحکام زیادی برخوردار باشد، درب موتور خودرو ها است. درب موتور، از یکی از مهم ‌ترین قسمت‌های خودرو محافظت می‌ کند پس به ‌همین دلیل است که این قسمت باید از استحکام زیادی برخوردار باشد. این قسمت از اتومبیل نیز به صورت دوبل و یا دوجداره طراحی می ‌شود. قسمت بعدی که به‌ صورت دوجداره باید طراحی شود تا خودرو از امنیت زیادی برخوردار باشد سقف خودرو است. خودرو سازان برای طراحی سقف خودرو هایشان نیز از طراحی های دو جداره استفاده می‌ کنند. آخرین قسمتی از خودرو که به‌ صورت دوبل طراحی می ‌شود، درب صندوق عقب خودرو ها است. صندوق معمولاً قسمتی است که افراد وسایل خودرو در آن قرار می ‌دهند. به ‌همین دلیل است که این قسمت نیز باید از امنیت و استحکام زیادی برخوردار باشد. 

قیمت صافکاری بدون رنگ دوبل

مسئله‌ای که در ادامه بررسی صافکاری بدون رنگ دوبل لازم است به آن بپردازیم، مسئله قیمت این نوع از صافکاری است. بسیاری از افرادی که می‌ خواهند اقدام به صافکاری بدون رنگ دوبل خودرو ی خود کنند، با چالش قیمت این سبک از صافکاری مواجه هستند. ما در این قسمت از مقاله می ‌خواهیم به بررسی قیمت این سبک از صافکاری و عوامل تاثیرگذار بر آن بپردازیم. این روش صافکاری، به‌ علت سختی بسیار زیادی که دارد معمولاً به نسبت سایر روش ‌های صافکاری از هزینه ‌های بیشتری برخوردار است. بسته به میزان آسیب ‌دیدگی بدنه خودرو قیمت صافکاری بدون رنگ دوبل نیز می ‌تواند متغیر باشد. همچنین صافکاری های مختلف نیز برای صافکاری قسمت ‌های مختلف خودرو دارای نرخ ‌های متفاوتی هستند. افراد برای صافکاری خودرو هایشان، بهتر است که به چند صافکاری مختلف مراجعه کنند و از قیمت‌ ها آگاه شوند و در نهایت ارزان ‌ترین صافکاری را انتخاب کنند.

 

صافکاری دوبل به چه روش هایی انجام می شود؟

در ادامه مقاله صافکاری بدون رنگ دوبل، می ‌خواهیم به معرفی روش ‌های مختلف صافکاری دوبل بپردازیم. صافکاری دوبل معمولاً به دو روش انجام می ‌شود. این صافکاری به این علت سخت است که در برخی از موارد نمی‌توان به هر دو جداره خودرو دسترسی داشت پس به همین علت است که صافکاری خودرو ها به این روش، دارای سختی ‌های زیادی است. صافکاری دوبل به دو روش اصلی تقسیم می ‌شود. روش اول صافکاری دوبل با رنگ است و روش دوم صافکاری بدون رنگ دوبل است. صافکاری بدون رنگ دوبل، به این معنا است که در هنگام صافکاری خودرو، رنگ اصلی خودرو دچار ریزش نشود و خودرو مجدداً نیاز به نقاشی نداشته باشد. 
ریزش رنگ اصلی خودرو، باعث می ‌شود که قیمت خودرو کم شود. به ‌همین دلیل است که همه افراد تمایل دارند صافکاری خودرویشان بدون رنگ انجام شود. صافکاری بدون رنگ نیاز به ‌مهارت بسیار بالایی دارد و در تمامی آسیب ‌دیدگی‌ ها قابل ‌انجام نیست. در ادامه این مقاله، می‌ خواهیم به معرفی دو روش مختلف صافکاری دوبل بپردازیم. با ما همراه باشید تا با این دو روش صافکاری آشنا شوید.

صافکاری با رنگ قسمت های دوبل خودرو

در این قسمت از مقاله صافکاری بدون رنگ دوبل ، می‌ خواهیم به معرفی روش صافکاری دوبل با رنگ بپردازیم. ترجیح همه افراد، این است که صافکاری خودرو شان ، به‌ صورت بدون رنگ باشد. اما زمانی‌که خودرو در تصادفات، دچار آسیب ‌های زیادی شود نمی ‌توان صافکاری خودرو را به صورتی بدون رنگ انجام داد. در این مواقع، باید از روش ‌های صافکاری با رنگ استفاده کرد. همچنین در برخی از حوادث، بدنه خودرو به‌ گونه‌ای دچار آسیب می ‌شود که نمی‌ توان به دو جداره دسترسی داشت پس به‌ همین ‌علت نیاز است که پوسته بیرونی خودرو برش بخورد. در این مواقع رنگ خودرو دچار آسیب می ‌شود که باید صاف کاری انجام شود. صافکاری با رنگ، به این صورت است که پس ‌از انجام مراحل صافکاری، لازم است که دوباره نقاشی خودرو انجام شود. صافکاری با رنگ، دارای چند مرحله مختلف است. در مرحله اول این سبک از صافکاری، صافکار باید به بررسی قسمت ‌های آسیب‌ دیده بپردازد. و در مرحله دوم به برش و شکاف بدنه بپردازد. پس ‌از انجام برش، لازم است که قسمت درونی و بیرونی خودرو کاملاً صافکاری شود. 

صافکاری قسمت های دوبل در تهران

معمولاً در کلان ‌شهر های بزرگ، تصادفات و حوادث رانندگی به ‌علت شلوغی بیش از حد بیشتر اتفاق می افتند. پس بالطبع صافکاری های بیشتری در سطح کلان ‌شهرهای بزرگ وجود دارند. شهر تهران به‌عنوان بزرگ ‌ترین شهر ایران، شهری است که بیشتر از بقیه شهرهای ایران دچار حوادث رانندگی می ‌شود. به همین علت است که در شهر تهران شما می‌توانید صافکاری های متعددی را پیدا کنی. معمولاً به ‌علت تنوع خودروهای در تهران شما می‌توانید صاف کاری ‌های مختلفی را در شهر تهران پیدا کنید. ابزار صافکاری بدون رنگ دوبل، وسیله ‌ای است که معمولاً در صافکاری های تهران مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این ابزارها می‌ توان خودروهای مختلف را صافکاری کرد.
حوادث مختلف رانندگی و تصادفات باعث مشکلاتی برای بدنه خودرو ها می ‌شوند. زمانی‌که بدنه خودرو ها دچار مشکلاتی شود، لازم است که افراد اقدام به ترمیم بدنه خودرو شان کنند. برخی از قسمت‌ های خودرو که در این مقاله نیز به بررسی آن ‌ها پرداختیم، دارای دو جداره هستند. به این قسمت‌ های خودرو دوبل نیز گفته می‌ شود. برای صافکاری این قسمت‌ ها روش‌ های متفاوتی به ‌کار گرفته می ‌شود. صافکاری بدون رنگ دوبل یکی از روش ‌های پیچیده و بسیار کارآمد صافکاری است که امروزه در بسیاری از تعمیرگاه‌ ها به کار گرفته می شود. این روش از صافکاری معمولاً برای خودرو هایی استفاده می ‌شود که کم تر دچار آسیب ‌دیدگی شده اند و نیازی به بریدن جداره ی بیرونی برای رسیدن به جداره‌ درونی ندارند. ما در این مقاله مفصل به بررسی صافکاری بدون رنگ دوبل پرداختیم.

صافکاری دوبل بدون رنگ 

در این قسمت از مقاله صافکاری بدون رنگ دوبل ، میخواهیم به بررسی روش دوم صافکاری قسمت ‌های دوبل خودرو بپردازیم. این روش، روش انجام صافکاری بدون رنگ دوبل است. معمولاً زمانی از این روش صافکاری انجام می ‌شود که خودرو دچار آسیب ‌های کمتری شده باشد. استفاده از این روش صافکاری باعث می ‌شود که ارزش خودرو دچار مشکل نشوند. ترجیح اکثر افراد نیز این است که از این روش صافکاری بر روی خودروهایشان استفاده شود. این روش صافکاری دارای سه مرحله است، در مرحله اول صافکار به بررسی قسمت ‌های آسیب ‌دیده خودرو می‌ پردازد و در قسمت دوم اقدام به انجام صافکاری می ‌دهد. و درنهایت بدنه خودرو را پولیش می ‌کند تا رنگ‌ های بجا مانده از حادثه از روی بدنه خودرو پاک شود.

صافکاری دوبل بدون رنگ