نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری شمال تهران

خودرو های مختلف ممکن است بر اثر حوادث مختلف رانندگی، دچار مشکلاتی در بدنه شوند. این مشکلات بدنه، باعث می‌ شود که خودرو ها ظاهری زشت به خود بگیرند. معمولاً افراد بعد از این ‌که خودرو هایشان دچار حادثه ‌ای شود، اقدام به تعمیر خودرو ها می‌ کنند. برای تعمیر حوادث مختلفی که ماشین ‌ها دچار آن می ‌شوند، از صافکاری استفاده می ‌شود. در صورتی‌که در هنگام رانندگی، ضربه ‌ای به بدنه ماشین شما وارد شود معمولاً بدنه ماشین شما بسته به میزان ضربه، دچار نقص و مشکل می ‌شود. در این هنگام باید از افراد صافکار و نقاش برای ترمیم ماشین کمک گرفت. در این مقاله می ‌خواهیم به بررسی و معرفی صافکاری شمال تهران بپردازیم. همچنین در این مقاله شما را با انواع مختلف صافکاری و نکات مهم درباره صافکاری آشنا خواهیم کرد.

صافکاری شمال تهران - صافکاری خودرو خارجی شمال تهران - صافکاری رضایی

صافکاری پی دی ار شمال تهران

یکی از انواع مدل‌های صافکاری، که در صافکاری شمال تهران نیز انجام می‌ شود، صافکاری پی دی آر است. در این قسمت از بررسی صافکاری شمال تهران، می ‌خواهیم به معرفی صافکاری پی دی ار بپردازیم. صافکاری پی دی آر، یکی از روش ‌های صافکاری بدون رنگ است. صافکاری بدون رنگ، به این معنا است که بدنه آسیب دیده ماشین بدون ریزش رنگ اصلی آن کاملاً صافکاری می‌شود. این روش صافکاری، در ترمیم بدنه ماشین ها بسیار مورد استفاده قرار می ‌گیرد. صافکاری پی دی آر، با استفاده از ابزار های خاصی انجام می‌ شود.در قسمت بعدی مقاله، قصد داریم که به بررسی ابزارهایی مورد استفاده در صافکاری پی دی ار و کاربرد های آن ‌ها بپردازیم. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره صافکاری پی دی آر کسب کنید.

صافکاری بدون رنگ شمال تهران
صافکاری شمال تهران

ابزار مورد استفاده در صافکاری پی دی ار 

در این قسمت از مقاله صافکاری شمال تهران، می‌ خواهیم به معرفی و بررسی ابزار های مختلف در صافکاری پی‌ دی آر بپردازیم. آشنایی با این  ابزار ها، باعث می ‌شود که شما بتوانید بهتر با صافکاری پی دی ار آشنا شوید. معمولاً در صافکاری پی دی آر، از سه میله مختلف استفاده می ‌شود که هر کدام ازین میله‌ ها دارای قابلیت‌ های مختلف و کاربرد های خاص هستند. در ادامه قصد داریم به بررسی این ابزار ها بپردازیم. اولین میله ای  که در صافکاری پی ‌دی ‌ار مورد استفاده قرار می ‌گیرد، میله چرخشی است. این میله در نقاطی که امکان چرخش وجود دارد مورد استفاده قرار می ‌گیرد. نوع دوم میله مورد استفاده در این نوع صافکاری، میله اهرمی است. این میله معمولاً برای صافکاری کاپوت مورد استفاده قرار می ‌گیرد. و در آخر، میله ی دم ماهی در این روش صافکاری مورد استفاده قرار  میگیرد که این میله، میله‌ای است که برای صافکاری در فضا های کوچک مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

صافکاری خودروهای خارجی شمال تهران

در ادامه مقاله صافکاری شمال تهران، می‌خواهیم به مسئله صافکاری خودرو های خارجی بپردازیم. آشنایی با این مسئله، می‌ تواند درباره صافکاری شمال تهران، اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار دهد. ماشین ‌های خارجی، معمولاً دارای بدنه‌ ای خاص ‌تر و پیچیده ‌تر هستند و به‌ همین دلیل است که صافکاری این دسته از ماشین‌ ها، معمولاً کار سخت ‌تر و تخصصی‌ تری است. معمولاً برای صافکاری این ماشین ‌ها، از روش صافکار پی دی ار استفاده می ‌شود. در صورتی‌که در حین صافکاری، این ماشین‌ ها دچار ریزش رنگ شوند، بخش زیادی از ارزش این ماشین ‌ها کم می ‌شود. به ‌همین دلیل است که صافکاری درست این ماشین ‌ها، بسیار حائز اهمیت است. معمولاً در شمال تهران، مغازه‌ های بسیاری وجود دارند که کار صافکاری ماشین ‌های خارجی را انجام می ‌دهند. به‌ همین دلیل است که این مطلب را در مقاله صافکاری شمال تهران جای داده ‌ایم.

معمولاً در تصادفات رانندگی مختلف، بدنه ماشین ‌ها دچار مشکلاتی می‌ شود که باید برای حل این مشکلات  به صافکاری رجوع کرد. برای انجام صافکاری بدنه ماشین معمولا از روش های مختلفی استفاده می شود. ما در  مقاله‌ صافکاری شمال تهران به معرفی و بررسی برخی از روش ‌های صافکاری پرداختیم. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش ‌های مختلفی برای صافکاری بوجود آمده است. مهم ترین روش انجام صافکاری، انجام صافکاری بدون رنگ است. صافکاری بدون رنگ به این معنا است که بدون ریزش رنگ اصلی خودرو،  ماشین صافکاری شود. در این مقاله به معرفی و بررسی یکی از روش ‌های صافکاری بدون رنگ که به صافکاری پی دی ار معروف است، پرداختیم. معمولاً این روش صافکاری برای ماشین های گران قیمت که دارای بدنه ای پیچیده تر و صخت تر هستند مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین ریزش رنگ باعث افت شدید قیمت ماشین های خارجی می شود.

صافکاری بدون رنگ شمال تهرا

همان‌طور که در قسمت‌ های پیشین مقاله صافکاری شمال تهران، نیز اشاره شد صافکاری بدون رنگ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. صافکاری بدون رنگ، اساساً به این معنا است که در هنگام صافکاری، رنگ اصلی بدنه ماشین نریزد و ماشین نیاز به نقاشی مجدد نداشته باشد. در صورتی‌ که رنگ اصلی بدنه ماشین، دچار ریزش شود بخش زیادی از ارزش ماشین افت می‌ کند به ‌همین دلیل است که صافکاری بدون رنگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای انجام صافکاری بدون رنگ، معمولاً از روش ‌های مختلفی استفاده می ‌شود. امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی روش ‌های بسیاری برای انجام صافکاری بدون رنگ به وجود آورده است. یکی از مدرن ‌ترین و بروز ترین این روش ها، صافکاری پی دی آر است که در قسمت‌ های قبلی مقاله کاملاً به بررسی آن پرداختیم.

صافکاری بدون رنگ شمال تهرا