نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری بدون رنگ هیوندا

صافکاری بدون رنگ هیوندا را شما می توانید به راحتی تنها با یک سرچ کوچک با توجه به خدمات آنلاین و اینترنتی در نظر بگیرید. این نکته را نیز به خاطر بسپارید که عمدتا صافکاری بدون رنگ به دلیل مزایای خاصی که دارد توانسته تا حدودی خیال رانندگان را از افت ارزش ماشین به واسطه سانحه و تصادف راحت کند. متاسفانه برخی افراد نا بلد خسارت های بیشتری را به بخاطر عدم استاندارد ابزار آلات و ناواردی خود به بدنه وارد می‌کنند. شما باید مهارت صافکار را برای انجام صافکاری بدون رنگ یک ویژگی مهم، اساسی و البته حائز اهمیت در نظر بگیرید. خدمات آنلاین به شما این اطمینان را بدهد تا با کیفیت ‌ترین تعمیرات بدنه رو به رو می شوید.

صافکاری بدون رنگ هیوندا، که به PDR (Paintless Dent Repair) نیز معروف است، روشی برای از بین بردن فرورفتگی‌ها و خطوط روی بدنه خودرو بدون نیاز به نقاشی است. این روش مزایای متعددی دارد، از جمله:

 • سرعت: صافکاری بدون رنگ معمولاً سریعتر از صافکاری سنتی است.
 • هزینه: صافکاری بدون رنگ معمولاً ارزانتر از صافکاری سنتی است.
 • کیفیت: صافکاری بدون رنگ می‌تواند فرورفتگی‌ها را به طور کامل از بین ببرد، بدون اینکه به رنگ یا بدنه خودرو آسیب برساند.
 • محافظت از ارزش: صافکاری بدون رنگ می‌تواند ارزش خودرو را حفظ کند.

انواع فرورفتگی‌های قابل تعمیر با PDR:

 • فرورفتگی‌های ناشی از تگرگ
 • فرورفتگی‌های ناشی از ضربه‌های کوچک
 • خطوط و خش‌های سطحی

مراحل صافکاری بدون رنگ:

 1. تمیز کردن: ابتدا محل فرورفتگی تمیز می‌شود.
 2. گرم کردن: در برخی موارد، محل فرورفتگی با استفاده از لامپ‌های گرمادهی گرم می‌شود.
 3. ماساژ: تکنسین PDR با استفاده از ابزارهای مخصوص، فرورفتگی را از پشت ماساژ می‌دهد تا به حالت اولیه خود بازگردد.
 4. بررسی: پس از اتمام کار، محل فرورفتگی به دقت بررسی می‌شود تا مطمئن شود که به طور کامل صاف شده است.

نکاتی برای انتخاب مرکز صافکاری بدون رنگ:

 • مطمئن شوید که مرکز دارای مجوز و سابقه کار در زمینه PDR است.
 • از نمونه کارهای مرکز دیدن کنید.
 • قیمت‌ها را مقایسه کنید.
 • ضمانت کتبی دریافت کنید.

صافکاری بدون رنگ هیوندا - قیمت صافکاری بدون رنگ هیوندا - صافکاری رضایی

نحوه انجام صافکاری بدون رنگ هیوندا 

صافکاری بدون رنگ هیوندا طی مراحل خاصی انجام می پذیرد که در این میان، شما باید به این نکته توجه داشته باشید که به هر حال علاوه بر انواع تصادف ممکن است به واسطه سقوط اشیاء و یا حتی برخورد هر وسیله نوک تیز ممکن است بدنه هیوندا نیازمند تعمیرات خاصی باشد. به همین دلیل است که شما باید هرچه سریع تر هیوندا را به یک مرکز معتبر معرفی نمایید. اصولا بدنه خودرو به این دلیل که جزء  قطعات فلزی است به راحتی می تواند ضمن رو به رو شدن با حرارت حالت اولیه خود را به نمایش بگذارد. به یاد داشته باشید صافکار به واسطه تبحر و تجهیزاتی که در اختیار دارد به راحتی می تواند عملیات صافکاری بدون رنگ هیوندا را در کم ترین زمان ممکن به اتمام برساند. اما شما باید قبل از هر کاری به خاطر ظرافت صافکاری بدون رنگ به تبحر صافکار مطمئن باشید.

تشخیص آسیب بدنه خودرو

صافکاری بدون رنگ هیوندا امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ چراکه به راحتی اگر آسیب آن‌چنان جدی به بدنه هیوندا وارد نشده باشد، می توان به واسطه صافکاری بدون رنگ بدون این که کوچک ترین افتی برای ارزش خودرو به وجود آید تعیمرات بدنه را به ثمر رساند. به هر حال صافکاری بدون رنگ به واسطه ابزار آلاتی که دارد می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد. تعمیرات بدنه خودرو از طریق آسیب ‌های سطحی و آسعمقی خود نوع صافکاری را می‌تواند مشخص نماید. شما صافکاری بدون رنگ هیوندا  را باید با آسیب های سطحی در نظر بگیرید. تجهیزات و مهارت صافکار دو مقوله مهم برای انجام صافکاری بدون رنگ برای خودرویی همانند هیوندا است. آسیب های عمقی را نمی توان به درستی با صافکاری بدون رنگ رفع نمود. بدین ترتیب است که همیشه تأکید ما توجه به مهارت صافکار است.

صافکاری پی دی آر هیوندا

شما برای انجام صافکاری بدون رنگ باید به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید تا قادر باشید با استفاده از تجهیزات مدرن بهترین تعمیرات بدنه را برای خودرو در نظر بگیرید. صافکاری بدون رنگ به واسطه میله های پی دی آر به صورت تخصصی انجام می پذیرد که البته جنس میله می تواند بر روی کیفیت و استاندارد صافکاری بدون رنگ هیوندا بسیار تاثیر گذار باشد. این نکته را به خاطر بسپارید که معمولا استفاده از میله های pdr تنها باید به واسطه یک صافکار ماهر انجام پذیرد. اصولا صافکارانی که تجربه و یا دقت بالایی ندارند آن چنان که باید و شاید نمی توانند نتیجه قابل قبولی را به نمایش بگذارند. بدین ترتیب توصیه ما این است که سعی کنید همیشه تنها به تعمیرگاه های معتبر و با سابقه برای این نوع صافکاری بدون رنگ هیوندا مراجعه کنید. البته کیفیت جنس میله هم در کنار مهارت صافکار خود موضوع غیر قابل انکاری است.

صافکاری پی دی آر هیوندا
صافکاری بدون رنگ هیوندا

صافکاری بدون رنگ هیوندا با دستگاه

صافکاری بدون رنگ هیوندا را چنان چه با دستگاه در نظر بگیرید در این بین، بهتر است بدانید که هر دستگاهی فرآیند خاصی را پیاده می‌کند. اصولا شما نمی توانید علامت و نشانه خاصی را از صافکاری بدون رنگ بر روی بدنه خودرو مورد نظر خود یعنی هیوندا مشاهده کنید. هم چنین هیچکدام از قسمت ‌های مختلف هیوندا نیاز به برش ندارد.
معمولا در صافکاری بدون رنگ با دستگاه، لازم نیست تا صافکار قطعات خودرو را باز کند و به همین دلیل امروزه نیز صافکاری بدون رنگ با دستگاه بسیار مورد توجه قرار گرفته است که البته دستگاه چسبی و ساکشن از جمله دستگاه های مدرنی به حساب می‌ آیند که صددرصد می تواند کیفیت بالایی را به نمایش بگذارد وحرف های زیادی برای گفتن داشته باشند. توصیه ما به شما این است که بهتر است تا حد امکان صافکاری بدون رنگ را با صلاحدید صافکار مورد بررسی قرار دهید.

 

برآورد هزینه صافکاری بدون رنگ هیوندا 

هزینه صافکاری بدون رنگ هیوندا را بهتر است شما در ابتدا با توجه به مهارت صافکار و نوع تعمیرگاه در کنار میزان آسیب وارد شده بر روی بدنه خودرو هیوندا در نظر بگیرید. به همین دلیل است که شما برای برآورد قیمت می توانید با شماره تلفن های سایت در ارتباط باشید. بدین ترتیب می توانید با توجه به شدت ضربه ای که بر روی بدنه خودرو وارد شده است، هزینه خاص را بودجه بندی کنید. کارشناسان سایت به صورت کاملا اصولی هزینه مورد نظر را برای شما مشخص می کنند. اصولا آن دسته از افرادی که همیشه قبل از انجام کاری به برآورد هزینه فکر می کنند به راحتی می توانند بدون کوچک ترین مشکلی با کارشناسان یک وب سایت آنلاین و اینترنتی معتبر در این زمینه در ارتباط باشند، تا هر چه سریع تر صافکاری بدون رنگ هیوندا را به توانند اجرایی کنند.

مزیت صافکاری بدون رنگ هیوندا

صافکاری بدون رنگ هیوندا به دلیل این که هیچ گونه رنگی را شما بر روی بدنه هیوندا مشاهده نمی کنید می توانید یک صافکاری عالی و مقرون به صرفه در نظر بگیرید. این چنین از ارزش مالی هیوندا آن چنان شود که فکر می کنید کاسته نیم شود و همین امر باعث شده است تا نسبت به دیگر روش های صافکاری مورد استقبال بیشتری قرار بگیرد. هیوندا نیز از جمله خودرو هایی است که چنان چه شما بعد ها قصد فروش آن را داشته باشید، با  صافکاری بدون رنگ به راحتی می توانید قیمت قابل قبولی را برای فروش مشخص کنید. برای دیگر روش‌ های صافکاری شما این چنین با خیال آسوده نمی توانید به فروش مقرون به صرفه هیوندا بیندیشید. هم چنین در صافکاری بدون رنگ صددرصد شما هزینه و زمان کمتری را تلف می کنید که این نکته نیز بسیار جایگاه مهمی را به خود اختصاص داده است.

ابزار آلات صافکاری بدون رنگ هیوندا

لوازمی که شما می توانید برای صافکاری بدون رنگ هیوندا در نظر بگیرید، در ابتدا میله های pdr هستند که بسیار مورد کاربرد قرار می‌گیرند. این میله ها در اندازه‌ های مختلف در هر تعمیرگاه صافکاری یافت می ‌شوند و هم چنین دستگاه‌ های مکشی نیز جزء دستگاه های کاربردی برای این نوع صافکاری به حساب می‌آیند که در کنار اهرم فرم دهنده بدنه شما می توانید در کمترین  زمان ممکن صافکاری بدون رنگ را به ثمر برسانید.
 قالب تنه و جعبه تگرگ کش نیز هر کدام ساختار خاصی دارند. هم چنین انبر تگرگ کش و  ابزار ضربه زن در کنار چسب مخصوص تگرگ کشی و انواع صافکاری مورد استفاده هستند؛ چرا که شما برای انواع فرورفتگی تنها می توانید از دستگاه های مکشی به نحو احسن استفاده کنید. پرکاربرد ترین ابزار صافکاری بدون رنگ متعلق به جعبه تگرگ کش است.  انواع گوناگونی از این وسیله تولید شده است.

بهترین صافکاری بدون رنگ هیوندا

صافکاری بدون رنگ هیوندا را شما معمولا باید با مهارت و ویژگی های خاصی در نظر بگیرید به این دلیل که بهترین صافکار به خوبی می ‌تواند انواع خودرو را در مدل های گوناگون به راحتی ترمیم نماید که در این بین، خودرو های هیوندا صددرصد به دقت و ظرافت بیشتری نیاز دارند. 
رنگ هرکدام از قسمت های خودرو تا حد زیادی می تواند بر روی ارزش واقعی وسیله تاثیر منفی بگذارد. همیشه خدمات صافکاری بدون رنگ را در اولویت خود قرار دهید که بهترین صافکار بدون رنگ در ابتدا با تجربه بالا خود  می ‌تواند از تکنیک های زیادی برای  حفظ کیفیت هر چه بیشتر صافکاری خود استفاده کند. این نوع صافکاری با استفاده از ابزار آلات مناسب نتیجه قابل قبولی را ارائه می دهد. به همین دلیل است که مهارت صافکار را کنار ابزار آلات مناسب همیشه جزء نکات مهم در صافکاری بدون رنگ در نظر می گیرند.  

صافکاری بدون رنگ دوبل هیوندا

صافکاری بدون رنگ هیوندا را برای قسمت های دوبل مانند گل‌گیر، کاپوت و... باید با حساسیت بیشتری در نظر بگیرید؛ چرا که قسمت های دوبل صد در صد بیشتر مورد توجه و استفاده قرار می گیرند که البته صافکاری بدون رنگ گلگیر تا حدود زیادی می‌تواند کاری سخت و دشوار به حساب آید و به همین خاطر ما به شما توصیه می کنیم در ابتدای کار با توجه به نمونه کارهای صافکاری بدون رنگ هیوندا خودرو را به صافکاری ماهر بسپارید تا در کم ترین زمان و کمترین هزینه بهترین نتیجه را برای شما برآورد کند. قسمت دوبل ماشین را تمامی صافکاران شاید قادر نباشند به درستی ترمیم نمایند و به همین علت شما باید قبل از مراجعه به  هر نوع مرکزی برای صافکاری هیوندا ابتدا مرکز را به خوبی بشناسید تا به توانید به درستی خدمات صافکاری را به اتمام برسانید. 
صافکاری بدون رنگ هیوندا برای تمامی قسمت های مختلف خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع صافکاری با مزایایی که گفته شد صددرصد می تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد و به همین دلیل باید توجه داشته باشید که هر فردی اگر با خدمات آنلاین یک آشنایی مختصر هم داشته باشد می تواند به راحتی بدون هیچ گونه مشکلی تعمیرات بدنه خودرو را با کیفیت و هزینه پایین تر ترمیم نماید. تنها باید به این نکته توجه داشته باشید که انواع صافکاری با توجه به میزان ضربه و شدت آن مشخص می شود که در این بین تمامی این موارد به این نکته اشاره می کنند که اگر صافکاری ماهر و باهوش باشد به خوبی می داند که در چه شرایطی باید از صافکاری بدون رنگ استفاده نمود. در غیر این صورت شما تنها باید به اتلاف هزینه و زمان خود بیندیشید.

قیمت صافکاری بدون رنگ هیوندا

صافکاری بدون رنگ هیوندا با قیمت خاصی معمولا مشخص می شود؛ چرا که با توجه به مدل و برند ماشین که هیوندا است صددرصد شما باید قیمت بالاتری را در نظر بگیرید؛ چرا که از ابزار گران تر با کیفیت تری برای تعمیرات بدنه هیوندا استفاده می شود و اگر توجه نمایید، لایه هایی که در بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرند لایه های کمی نیستند. قیمت صافکاری بدون رنگ همیشه برای مشتریان یک دغدغه است که تنها شما می توانید ضمن تماس با  کارشناس سایت در مورد قیمت و هزینه این نوع صافکاری اطلاعات قابل قبولی را کسب کنید و با خیال راحت به صافکاری بدون رنگ هیوندا بپردازید. در هر صورت صافکاری تنها به واسطه مهارت صافکار و تجهیزاتی که در اختیار دارد کیفیت خود را ثابت می کند. همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که هر قیمتی صددرصد با توجه به شرایطی مشخص می شود.

قیمت صافکاری بدون رنگ هیوندا