نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری بدون رنگ کیا

علل شایع فرورفتگی های کوچک که می توان با PDR ترمیم کرد. نکته شگفت‌انگیز در مورد صافکاری PDR کیا یا همان تعمیر بدون رنگ این است که می‌تواند تعدادی فرورفتگی کوچک مختلف را که به دلیل موارد مختلف ایجاد شده‌اند، ترمیم کند. این سریعترین و مقرون به صرفه ترین شکل ترمیم فرورفتگی کوچک است که وجود دارد. برخی از شما ممکن است این سوال را داشته باشید که چه نوع آسیب هایی را می توان با ترمیم فرورفتگی بدون رنگ ترمیم کرد و برخی از دلایل رایج فرورفتگی های کوچک ممکن است چیست. تقریباً هر مالک وسیله نقلیه پس از پارک کردن خودرو در جایی به آن بازمی گردد و در مقطعی از زندگی خود متوجه آسیب می شود. ما یک لیست مفید از آنچه که می تواند باعث ایجاد فرورفتگی در وسیله نقلیه شما شود ایجاد کرده ایم تا شما بفهمید چه اتفاقی افتاده است!

نحوه انجام صافکاری PDR کیا

نحوه انجام صافکاری PDR کیا  بیشتر بستگی به توانایی های تکنیسن دارد و اینکه تشخیص او از نوع فرورفتگی که در اثر برخورد ایجاد شده، چیست. برخورد اغلب علت فرورفتگی های کوچک است. همه ما می دانیم که تصادفات اتفاق می افتد و وسایل نقلیه گاهی اوقات با یکدیگر برخورد می کنند. اگر یک فرورفتگی کوچک روی سپر، در، گلگیر یا پانل بدنه دیگر خودروی خود مشاهده کردید، ممکن است ناشی از برخورد وسیله نقلیه دیگری با آن باشد. از نزدیک به فرورفتگی خود نگاه کنید. اگر می توانید رنگ دیگری را در فرورفتگی خود مشاهده کنید، احتمال زیادی وجود دارد که وسیله نقلیه دیگری با خودروی شما برخورد کرده باشد.

 اگرچه این ممکن است هشدار دهنده باشد، اما رنگ خودروی دیگر به طور معمول پاک می شود و تا زمانی که رنگ شما ترک نخورده و خراش ضربه خیلی شدید نباشد، این فرورفتگی ها را می توان با تعمیر فرورفتگی بدون رنگ ترمیم کرد. نحوه انجام صافکاری PDR کیا نیز مانند دیگر خودرو هاست. اگر هم تفاوتی وجود داشته باشد، بیشتر به دلیل این است که ممکن است جنس بدنه خودرو های کیا با بقیه متفاوت باشد که در نتیجه نیازمند روشی مخصوص به خود است.

قیمت صافکاری PDR کیا

نکته اصلی که باید در مورد خسارت تگرگ و دیگر موارد در نظر بگیرید، اندازه و کمیت فرورفتگی هایی است که وسیله نقلیه شما در طوفان تگرگ متحمل شده است. علاوه بر این، بهتر است قیمت صافکاری PDR کیا را نیز پیدا کنید. این قیمت در شهرهای متفاوت ایران متفاوت است. برای اطلاع از قیمت صافکاری PDR کیا، به تکنیسن خود مراجعه نمایید و با او مشورت کنید.  از آنجایی که بیشتر تگرگ ها دارای طبیعت گرد هستند، فرورفتگی در وسیله نقلیه شما ایجاد می کنند که مشابه چیزی است که توسط توپ گلف ایجاد می شود. اغلب هیچ خراش ضربه ای از سنگ تگرگ وجود ندارد زیرا آنها صاف هستند، اما تکنسین های PDR باید اطمینان حاصل کنند که در رنگ خودروی شما ترک خوردگی وجود ندارد زیرا یک فرورفتگی عمیق تر می تواند از حد الاستیک رنگ شما فراتر رود. تا زمانی که ترک خوردگی وجود نداشته باشد و به قسمت پشت پانل بدنه دسترسی داشته باشید، معمولاً می توان یک فرورفتگی کوچک ناشی از آسیب تگرگ را ترمیم کرد. PDR یکی از بهترین گزینه های موجود برای تعمیر خسارت تگرگ است.

صافکاری پی دی آر کیا

فرورفتگی درب یکی از دلایل رایج فرورفتگی های کوچک است.همه ما قبلا این کار را انجام داده ایم. یا شما به طور تصادفی کمی نزدیک به وسیله نقلیه دیگری پارک کرده اید، یا آنها در فروشگاه مواد غذایی پارک کرده اند. در حالی که می خواهید مواد غذایی خود را داخل کابین وسیله نقلیه خود قرار دهید یا داخل کابین خود شوید، به طور تصادفی با درب وسیله نقلیه دیگری برخورد می کنید. صافکاری پی دی آر کیا توسط یک تکنیسن خوب می تواند شما را در این مواقع کمک کند. در بیشتر موارد، وسایل نقلیه دارای تزئینات جانبی و چیزهای دیگر برای محافظت از پانل های واقعی بدنه در برابر آسیب هستند، در برخی موارد، وسایل نقلیه آنها را ندارند و در نهایت با یک فرورفتگی نامطلوب در کناره ها مواجه می شوند.

حلقه های درب شکل کاملاً متمایز دارند. اکثر درها دارای یک لبه بیرونی گرد هستند که با پانل بدنه خودروی شما در تماس است و با حرکت چرخشی روی خودروی شما تأثیر می گذارد. نتیجه نوعی فرورفتگی تخم مرغ یا هلالی است که گاهی اوقات دارای یک برآمدگی یا چین خفیف در داخل است.

صافکاری PDR کیا

از نظر صافکاری پی دی آر کیا برای انحراف درب، همان قوانینی که برای تعمیر فرورفتگی کوچک در اثر برخورد اعمال می شود. غالباً از تماس درب دیگر با وسیله نقلیه شما مقداری خراش بر روی سطح و گاهی اوقات حتی اثری از رنگ دیگر باقی می ماند. تا زمانی که رنگ ترک نخورده باشد، چین خوردگی شدیدی در فرورفتگی وجود نداشته باشد و به قسمت پشت فرورفتگی دسترسی داشته باشید، می‌توان درب را با تعمیر فرورفتگی بدون رنگ ترمیم کرد.

بهترین صافکاری PDR کیا

آسیب ناشی از تگرگ را می توان با تعمیر دندانه بدون رنگ ترمیم کرد.در طول فصل بارانی، بهترین صافکاری PDRکیا یا تکنیسن های آن، معمولاً به دلیل تعمیرات بسیاری از آسیب‌های ناشی از تگرگ که باید انجام شوند، بسیار مشغول هستند. آسیب تگرگ معمولاً بر روی پانل های بدنه افقی یک وسیله نقلیه تأثیر می گذارد. وقتی تگرگ از آسمان می‌بارد، معمولاً بر روی کاپوت، سقف، صندوق عقب، بالای گلگیرها و پانل‌های یک چهارم خودروی شما فرورفتگی‌های کوچکی ایجاد می‌کند. ریزش تگرگ های بزرگتر از آسمان به این معنی است که احتمالاً فرورفتگی های بزرگتری در وسیله نقلیه شما وجود دارد. در برخی موارد، در صورت وجود بادهای شدید در طول طوفان تگرگ، حتی ممکن است کناره های وسیله نقلیه شما در اثر تگرگ آسیب ببیند. وزش بادهای شدید می تواند باعث شود که طرف وسیله نقلیه رو به باد تگرگ آسیب ببیند و همچنین نیاز به تعمیر خسارت تگرگ داشته باشد.

بهترین صافکاری PDR کیا