نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری رضایی ارائه دهنده ی انواع خدمات صافکاری نظیر صافکاری، صافکاری بدون رنگ، نقاشی، گلاس کوتینگ، پولیش کاری، شاسی کشی، سپرسازی و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02126122946 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر سپر BENZ

تعمیر سپر 


تعمیر سپرهای فایبرگلاس یکی از مهمترین خدمات صافکاری می باشد که لازم است انجام آن به شکلی حرفه ای و اصولی انجام گیرد زیرا  یکی از اتومبیل های محبوب در ایران اتومبیل های بنز هستند. اتومبیل بنز در صورت آسیب بدنه به خصوص سپر لازم است از یک صافکاری حرفه ای استفاده نماید. زیرا بدنه این اتومبیل لوکس ریزه کاری های خاص خود را دارد که تنها یک حرفه ای از پس آن می تواند برآید. صافکاری رضایی نمونه های موفق را درباره صافکاری و سپرسازی انواع اتومبیل بنز با استفاده از بهترین دستگاه های  صافکاری خارجی در کارنامه خود دارد. در گالری مطلب شما می توانید تصاویر روند تعمیر سپر بنز را مشاهده نمایید.

تعمیر سپر صافکاری رضایی


صافکاری رضایی با بهره گیری از یک تیم مجرب و حرفه ای در امر صافکاری به خصوص تعمیر سپر در زمینه‌های جوش پلاستیک سپر و پولیش کاری سپر آماده ارائه انواع خدمات صافکاری به همشهریان تهرانی می‌باشد. مجموعه رضایی تجربه موفقی در تعمیر سپر بی ام و، تعمیر سپر بنز، تعمیر سپر لکسوز، تعمیر سپر تویوتا لندکروز، تعمیر سپر کیا  و سایر اتومبیل‌های لوکس خارجی دارد که می‌تواند نگرانی‌های شما را رفع نماید.