نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

صافکاری رضایی با سال ها تجربه و دانش در زمینه کارشناسی رنگ خودرو، شاسی کشی، سپرسازی و صافکاری بی رنگ، تگرگ خوردگی، نقاشی به ویژه به سبک رنگ کوره ای اتومبیل ها با بهترین خدمات لازم در این حرفه برای انواع ماشین های ایرانی و خارجی با استفاده از بروز ترین وسایل از جمله ابزار آلات آلمانی در خدمت شما می باشد .

رنگ کوره ای اتومبیل

اهمیت رنگ کوره ای

با توجه به اینکه تکنولوژی و امکانات برای رنگ کوره ای اتومبیل از اهمیت بالای برخوردار می باشد و کمتر مرکز صافکاری pdr به این وسایل و امکانات مجهز می باشد از این رو رنگ کوره ای بیشتر در کارخانه های خودرو سازی انجام می گیرد و نیاز به تخصص مربوط به خود می باشد . اما در این میان مراکزی با پیشینه و با اعتماد بالای هستند که توانسته اند در این زمینه فعالیت های قابل توجه ای را ارائه کنند . که در ادامه ذکر می کنیم.

ویژگی های رنگ کوره ای اتومبیل ها

 

ویژگی های رنگ کوره ای اتومبیل ها

  • رنگ کوره ای در تماس با محلول تینر به شکل ورآمده در ِمی آید که قابل حل نمی باشد ، و در بکار گیری آن باید از تجهیزات و روال اصولی خود بهره گرفت.
  • رنگ کوره ای دارای تثبیت کیفیت عالی بوده و انسجام و کریستالی بودن نتیجه کار به وضوح دیده می شود و این باعث شده که عوامل طبیعی و جوی تاثیر خیلی کم و ناچیز در بدنه خودر داشته باشد.
  • رنگ کوره ای اتومبیل ها با دیگر انواع دیگر رنگ ها متفاوت بوده و این به دلیل اینکه این نوع رنگ ها با حرارت به تثبیت می رسند و تاثیری زیادی در مقاومت آنها دارد.
  • این نوع رنگ به دلیل مراحل انجام فرآیندش باعث می شود که از اکسید شدن و مات شدن در طی زمان جلوگیری شود و سطح بدنه براق بماند.
  • رزین ها در آن به درستی استفاده شده اند که اشعه های ماورا کمتر در آن اثر گذار می باشند،

انواع رنگ کوره ای اتومبیل

 

انواع رنگ کوره ای اتومبیل

- آلکید آمین : این نوع رنگ ها که ترکیبی از آمین های رزین می باشند بر دو پایه خشک نشونده و نیمه خشک شونده می باشند در گروه خشک نشونده مثل روغن های نارگیل و کرچک بوده و در گروه نیمه خشک شونده مثل روغن سویا استفاده می کنند ، نقش آمین رزین در رنگ کوره ای اتومبیل به عنوان ماده ای میانه عمل می کند که این دو ویژگی مهم باعث شده رنگ در خودرو از استحکام و مقامت بالای برخوردار باشد و از نمونه های مهم که در رنگ کوره ای اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد، ملامین فرمالدئید می باشد. این نوع رنگ از مقاومت شمیایی بسیار بالای برخوردار می باشد که تحمل حرارت تا 190 درجه را دارد ولی در مقایسه با رنگ آلکید اوره از چسبندگی و دوام کمتری برخوردار و شکننده نیز می باشد اما تحمل حرارت در نوع الکید اوره تا 130 درجه می باشد. از این رو می توان برای کیفیت بهتر در رنگ کوره ای اتمبیل از ترکیب این دو نئع استفاده کرد .
- اپوکسی استر : برای پوشش های که سطوح بیشتر در معرض هوای خشک می باشند مناسب می باشد و اپوکسی استر از واکنش استری شدن دو محلول رزین اپوکسی و اسید های چرب حاصل می شود. این نوع رنگ رنگ ها به دلیل ترکیب های رزین های ملامین فرمالدئید و رزینهای اپوکسی استر و اوره فرمالدئید چسبندگی بسیار خوبی با برخی فلزات مانند آهن و آلومینیوم و .. حاصل می شود که در مقامت بالا در برابر ضربه های احتمالی و بسیار انعطاف پذیر می باشند و درجه حرارت پخت آنها 170 تا 180 درجه می باشد. و همچنین در مقایسه با رنگ آلکید آمین بهتر و مقاوم تر می باشد و
- آکریلیک : رنگ آکریلیک نیز از مقاومت و چسبندگی فوق العاده ای برخوردار می باشند که این چسبندگی آنها به فلزات آهن و غیر آهن باعث شده تا در مقابل عوامل جوی مقاوم عمل کنند. و توانایی واکنش با اپوکسی و آمینو را نیز دارند و بسیار مناسب برای رنگ کوره ای اتومبیل می باشند.

انواع رنگ کوره ای اتومبیل در صافکاری رضایی

صافکاری رضایی

صافکاری رضایی با سال ها تجربه و دانش در زمینه کارشناسی رنگ خودرو، شاسی کشی، سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، نقاشی به ویژه به سبک رنگ کوره ای اتومبیل ها با بهترین خدمات لازم در این حرفه برای انواع ماشین های ایرانی و خارجی با استفاده از بروز ترین وسایل از جمله ابزار آلات آلمانی در خدمت شما می باشد .