نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

رنگ کوره ای خودرو جایگاه ویژه ای در میان انواع رنگ ها و سبک های رنگ کاری دارد چرا که در این سبک با استفاده از اتاقک هایی که با نام کوره از آنها یاد می شود اقدام به رنگ کاری بدنه اتومبیل در یک محیط ایزوله می نمایند.

رنگ کوره ای خودرو

با توجه به این که عواملی چون آلاینده های هوا و خیلی دیگر از مسائلی بر روی بدنه خودرو ها تاثیر می گذارند و باعث شده که بدنه خودرو آن تازگی و براق بودن خود را که در ابتدا داشته در طی بازه سال های کوتاه از دست دهد، چرا که رنگ بدنه خودرو عوامل تهدید کننده های زیادی دارد که اگر نسبت به آنها شناخت درستی پیدا کنیم ، می توانیم طول عمر رنگ بدنه ماشین ها را بالا برد. رنگ کوره ای خودرو که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد از نمونه های با مقاومت بالا و منسجم می باشد

انواع رنگ خودرو- رنگ کوره ای خودرو

 

رنگ کوره ای خودرو جایگاه ویژه ای در میان انواع رنگ ها و سبک های رنگ کاری دارد چرا که در این سبک با استفاده از اتاقک های که در انواع مختلف وجود دارند شروع به رنگ کاری می کنند . این اتاقک که با نام کوره نیز از آن یاد می کنند. دارای محیطی ایزوله می باشد که عاری از هر گونه عوامل جوی میباشد و حتی هوای هم که در آن در جریان می باشد توسط ابزار های خاصی چون فیلتر های هوا، فیلتر می شوند. و در ادامه با توجه با یک سری اقدامات شروع به رنگ کاری می کنند، برای اینکه رنگ کوره ای خودرو منسجم و سطحی براق پیدا کند و همچنین از مقاومت بالایی برخوردار باشد نیاز به تجربه خاصی دارد چرا که زمان نباید در آن بالا و پایین باشد و همچنین کنترل دمای کوره و بالا بردن آن باید در دست کاربر باشد. گروه صافکاری رضایی متخصص و دارای تجربه بالا در رنگ کوره ای خودرو و قطعات ماشین می باشد.

مراحل انجام رنگ کوره ای خودرو

مراحل انجام رنگ کوره ای خودرو

 

یکی از مهمترین بخش های رنگ آمیزی که در رنگ کوره ای خودرو به ویژه باید بدان توجه کرد، فرآیند طی شده در هنگامی که خودرو یا قطعه در داخل کوره قرار دارد می باشد ، فرآیندی که در کوره سپری می شود باید با دقت و کنترل شده و با ترتیب انجام شوند چرا که اگر دما در کوره برای اینکه رنگ کوره ای خودرو مرغوب و استاندارد حاصل شود کنترل نشود باعث نتایج بدی می شود ، دمای کوره باید حدود 23 تا 24 درجه باشد و این دما با ابزار های حرارتی حساس به دما کنترل می شود ، چرا که اگر حتی یک درجه دما هم تغییر کند در نتیجه بین فاصله مولکولی تاثیر می گذارد و در صیقل نبودن و ناپختگی رنگ بدنه نمود پیدا می کند. بعد از این که چند دقیقه در این دما نگه داشته شد شروع به بالا بردن درجه حرارت دمای کوره تا 62 درجه می کنند تا به پختگی کامل برسد و نکته ای دیگر که باید توجه داشت مدت زمان آن می باشد تا رنگ کوره ای خودرو به پختگی برسد و این مدت زمان اگر زیاد باشد باعث می شود تا رنگ کوره ای خودرو مات و کدر دیده شود.

انواع رنگ خودرو- رنگ کوره ای خودرو

صافکاری رضایی

 

این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه در کارشناسی رنگ خودرو در تهران خدمات زیادی از جمله  سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با بروز ترین امکانات در رنگ کاری به ویژه رنگ کور ه ای با بهترین کیفیت و استفاده از کوره های پیشرفته آماده خدمت رسانی شهروندان محترم می باشد. صافکاری رضایی با عملکرد خوبی که این سال ها داشته در حرفه خود برای نقاشی ماشین ها از رنگ کوره ای خودرو در کوره های پیشرفته با تکنولوژی های روز بهره می گیرد که برای اعتبار و اعتماد در کار خود از رنگ کاری با گارنتی بهره می گیرد . لازم به ذکر است که در مجموعه صافکاری رضایی با استفاده از دستگاه های پیشرفته اقدام به ساخت رنگ می کنند

از دیگر کار های این مجموعه اشاره به این دارد که بعد از مراحل نقاشی و صافکاری بدون رنگ با pdr عملیات و فرآیند پولیش و واکس کاری می رسد.