نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

شاسی کشی  خودرو بی ام و نیازمند یک تیم حرفه ای و باتجربه است. صافکاری رضایی با تجربه انجام شاسی کشی انواع اتومبیل بی ام و توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. نمونه شاسی کشی BMW را توسط متخصصین صافکاری رضایی در ادامه مشاهده نمایید.

شاسی کشی bmw

در برخی از تصادفات به خصوص تصادفات از جلو، میزان صدمه وارده به اتومبیل به قدری شدید است که علاوه بر بدنه خودرو، شاسی بندی خودرو نیز آسیب می بیند. شاسی بندی همان اسکلت خودرو است و عملیات ترمیم آن به نام شاسی کشی ماشین شناخته می شود.

شاسی کشی ماشین های خارجی

 

شاسی کشی اتومبیل های خارجی با توجه به نوع ساخت این اتومبیل ها به دقت و مهارت خاصی نیاز دارد، علاوه بر آن  برای شاسی کشی این نوع اتومبیل ها  لازم است از دستگاه های حرفه ای شاسی‌کشی توسط یک تیم متخصص و ماهر کمک گرفته شود. بازگشت اسکلت و بدنه خودرو به شکل اولیه خود در  تمامی زوایا و چهارضلعی سابق خودرو باید باشد. سعی کنید به دنبال بهترین ها برای انجام شاسی کشی بدنه خودرو خود باشید.

شاسی کشی بی ام و

 

خودرو بی ام و یکی از مهمترین خودروهای وارداتی به بازار ایران است که علاقمندان به آن روز به روز افزایش می یابند. این نوع خودرو برای شاسی کشی نیازمند یک تیم حرفه ای و باتجربه هستند. شما می توانید تصاویر نمونه شاسی کشی BMW را توسط متخصصین صافکاری رضایی در ادامه مشاهده نمایید.

شاسی کشی صافکاری رضایی

صافکاری رضایی با بهره گیری از تجربه یک تیم حرفه ای و انواع دستگاه حرفه ای مناسب و پیشرفته برای شاسی کشی یکی از برترین تیم های ممکن در شرق تهران برای ارائه خدمات شاسی کشی انواع اتومبیل لوکس داخلی و ماشین خارجی است. این مجموعه نمونه های موفقی در رابطه با شاسی کشی انواع خودرو از جمله شاسی کشی هیوندا و شاسی کشی بی ام و در کارنامه خود دارد.  برای دریافت راهنمایی و مشاوره کافی است با مجموعه صافکاری رضایی تماس حاصل فرمایید.