نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

سرامیک خودرو یا گلاس کوتینگ (Glass Coating) جدیدترین ترفند حفاظت از رنگ بدنه خودرو در برابر آسیب‌های ناشی از تغییرات آب و هوایی، نور خورشید، ذرات معلق و ... می باشد. پوشش نانو سرامیک خودرو نسبت به کارآیی خود هزینه زیادی را برای صاحب خودرو در بر خواهد داشت.

قیمت سرامیک خودرو (گلاس کوتینگ)

با روی کار آمدن اتومبیل های لوکس به خصوص اتومبیل های گران قیمت خارجی، دغدغه جدیدی در صاحبان اینگونه خودرو ها به وجود آمده است و آن محافظت از بدنه خودرو شان می‌باشد. ظاهر ماشین های خارجی لازم است که همیشه براق و تمیز باشد اما چگونه این مهم به دست می آید؟
فناوری های نوینی مانند فناوری نانو منجر به خلق مواد جدیدی برای محافظت از بدنه خودرو و حفظ براقیت و تمیزی آنها گردیده است. سرامیک خودرو یا گلاس کوتینگ (Glass Coating) جدیدترین ترفند حفاظت از رنگ بدنه خودرو در برابر آسیب‌های ناشی از تغییرات آب و هوایی، نور خورشید، ذرات معلق و ... می باشد. این ماده نگهدارند جدید برای اولین بار توسط تیم های تیونینگ برای بدنه ماشین های لوکس استفاده می شد اما پس از مدتی با استقبال عمومی مواجه گردید. 
تا قبل از روی کار آمدن پوشش نانو سرامیک برای حفظ جلا و زیبایی خودرو از پولیش کاری و واکس زدن بدنه خودرو استفاده می شد. روی کار آمدن پوشش نانو سرامیک تحول زیادی در امر  حفاظت از رنگ رنگ بدنه خودرو ایجاد نمود. نانو سرامیک از مواد هیدروفوبیکی مایع تهیه می شوند که آب گریز بوده و در ساخت کشتی ها و ضد آب نمودن سطح زیرین آنها به کار گرفته می‌شود. نانو سرامیک با ایجاد یک لایه نازک بر روی بدنه خودرو، مقاومت آن را در برابر تغییرات شیمیایی و فیزیکی بدنه تا حد زیادی افزایش می دهد. 

هزینه سرامیک خودرو


پوشش نانو سرامیک با توجه به کیفیت و آب گریزی که دارد قیمت بندی می‌شود، هرچه آب گریزی یک پوشش نانو سرامیک بیشتر باشد به همان میزان قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. امروزه قیمت هر لایه سرامیک بر روی بدنه خودرو هزینه ای در حدود 500 تا 1 میلیون تومان را در بر دارد. از آنجایی که برای افزایش مقاومت بدنه لازم است چندین لایه گلاس کوتینگ انجام شود قیمت نهایی بستگی به تعداد لایه های انتخابی شما دارد. که این لایه ها بین 2 تا 7 لایه متغییر خواهد بود. علاوه بر آن جهت جلوه گری هرچه بهتر نتیجه کار لازم است قبل از سرامیک خودرو یک پروسه پولیش کاری و واکس کاری بر روی بدنه خودرو انجام گیرد تا رنگ بدنه خودرو به خوبی جلوه خود را نمایش دهد. پس از پولیش کاری از روکش های نانو سرامیک استفاده می شود و پس از هر لایه یکبار واکس کاری بدنه خودرو انجام می گیرد تا جلوه بهتری به بدنه خودرو داده شود. بر طبق آنچه که گفته شد پوشش نانو سرامیک خودرو نسبت به کارآیی خود هزینه زیادی را برای صاحب خودرو در بر دارد. قیمت نهایی بین 2 میلیون تا 6 میلیون تومان متغیر خواهد بود.


مزیت های سرامیک خودرو


سرامیک خودرو دارای مزایای بسیاری برای بدنه خودرو می باشد که شامل: آبگریزی سطح بالا، مقاوم در برابر شرایط جوی نامساعد، مقاوم در برابر اشعه UV آفتاب و جلوگیری از رنگ سوختگی بدنه، مقاومت شیمیایی بالا، مقاومت فیزیکی در برابر ضربات خس و خاشاک و ذرات معلق در هوا، سهوت تمیزکاری و مقاومت در برابر گرما تا دمای بسیار زیاد می شود.
اگر از جمله افرادی هستید که جلا و درخشندگی رنگ بدنه اتومبیلتان و خش ناپذیری آن برایتان اهمیت دارد استفاده از روکش نانو سرامیک را به شما پیشنهاد می نماییم. البته لازم به ذکر است که با توجه به هزینه پوشش نانو سرامیک، استفاده از آن تنها برای اتومبیل های گران قیمت خارجی توصیه می شود. این گونه پوشش با توجه به تعداد لایه ها و میزان مواد به کار رفته در سرامیک کاری خودرو بین 2 تا 6 سال دوام خواهند آورد.

سرامیک خودرو صافکاری رضایی


صافکاری رضایی با استفاده از یک تیم مجرب و حرفه ای در امور صافکاری، نقاشی اتومبیل، سرامیک خودرو، پولیش کاری، واکس اتومبیل، کارشناسی بدنه خودرو، شاسی کشی و ... یکی از برترین صافکاری های شرق تهران می باشد که آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی در زمینه های مختلف می باشد.