نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

پولیش کاری ماشین با دستگاه یکی از بهترین روش های انجام پولیش کاری بر روی بدنه خودرو می باشد که در سریعترین زمان ممکن رنگ بدنه خودرو را تمیز و بی نقص به شما تحویل می دهد.

پولیش کاری با دستگاه

 

 

پولیش کاری


همانگونه که در مقالات قبلی اشاره نمودیم پولیش کاری یکی از مهمترین راه های محافظت از رنگ خودرو و ترمیم آن می باشد. پولیش ماده ای است که مانند سمباده با برداشتن یک لایه نازک از رنگ اتومبیل، رنگ کدر شده را از بین برده و باعث جلا بخشی رنگ ماشین می گردد.
برای انجام پولیش کاری نیاز است که قبل از هرچیز میزان آسیب وارده به اتومبیل یا نوع پولیش کاری مشخص گردد. پولیش کاری به صورت جزیی و کلی انجام می شود. پولیش کاری جزیی تنها برای رفع آسیب قسمتی از بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد اما پولیش کاری کلی، بر روی تمام بدنه خودرو اعمال می شود.
پولیش کاری برخلاف تصور بسیاری از افراد یک کار تخصصی است که نیاز به مهارت و دانش خاص خود را دارد. بسیاری از کسانی که پولیش کاری بدنه اتومبیل را خود انجام می دهند پس از یکبار شستشو متوجه برگشت لکه های ناحیه آسیب دیده می گردد، در نتیجه بهتر است پولیش کاری اتومبیلتان را، خصوص اتومبیل های لوکس خارجی را به اهل فن بسپارید. یک صافکار حرفه ای می‌تواند با مهارت لکه های بدنه خودرو را به گونه ای پولیش کاری نماید که رنگ بدنه اتومبیل مثل روز اولش نمایان شود.


انواع پولیش کاری


بنا به آنچه گفته شد قطعا به لزوم انجام پولیش کاری بر روی بدنه اتومبیلتان توسط یک صافکار حرفه ای پی برده اید. اما پولیش کاری چگونه باید انجام گردد؟
 پولیش کردن خودرو به دو روش انجام می گیرد. پولیش کاری دستی و پولیش کاری با دستگاه بافر یا دستگاه پولیشر روش های مرسوم در انجام پولیش کاری بدنه خودرو می باشد که بسیاری از افراد بر حسب نیاز خود یکی از آنها را انتخاب می نمایند.


پولیش کاری با دستگاه


پولیش کاری ماشین با دستگاه یکی از بهترین روش های انجام پولیش کاری بر روی بدنه خودرو می باشد که در سریعترین زمان ممکن یک رنگ بدنه خودرو را تمیز و بی نقص به شما تحویل می دهد. دستگاه پولیش متشکل از یک موتور گرداننده است با سری قابل تعویض که این سری قابلیت اتصال پدهایی متناسب با رنگ بدنه خودرو و نوع خراشیدگی بدنه اتومبیل دارد.
پدهای دستگاه بافر که با نام دستگاه پولیشر نیز شناخته می شود در انواع مختلف با بافت های ریز و درشت می باشد که هر یک با توجه به نیاز بدنه خودرو به پولیش کاری، مایع پولیش را برو روی بدنه ماشین پخش می کنند.

انواع دستگاه پولیش کاری


دستگاه پولیش دارای انواع مختلفی در بازار است که هریک مخصوص انجام نوع خاصی از پولیش کاری است که تنها یک صافکار ماهر توانایی تشخیص و استفاده از آن را دارد.


دستگاه پولیش روتاری


اینگونه دستگاه ها با چرخش پد محول یک محوری مرکزی عمل پولیش کاری را انجام می دهد.اینگونه دستگاه ها با قابلیت تنظیم سرعت چرخش مناسب لایه برداری رنگ بدنه خودرو می باشد. سرعت چرخش این دستگاه بین 1000 تا 6000 دور در دقیقه قابل تنظیم می باشد. دستگاه پولیش روتاری با گرم کردن لایه رنگ عمل لایه برداری را به سرعت انجام می دهد، استفاده از این دستگاه می تواند به سطح رنگ بدنه آسیب جدی وارد کند در نتیجه استفاده از آن تنها باید توسط افراد حرفه ای و متخصص صورت گیرد.


دستگاه پولیشر اوربیتال


عمل پولیش کاری در دستگاه اوربیتال بر پایه حرکت پایه پد دستگاه به شکل اوربیتال و لرزشی می باشد. دستگاه پولیشر اوربیتال با ایجاد حرکات موجی اقدام به پخش پولیش در سطح بدنه می کند و لایه برداری در آن بسیار کم است.


دستگاه پولیشر دی ای


دستگاه پولیشر دی ای (DA Action) جدیدترین نوع دستگاه پولیش می باشد که پولیش کاری آن شامل حرکات اوربیتال و روتاری می باشد. استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد که تنها از عهده پولیشکاران حرفه ای برخواهد آمد.


صافکاری رضایی با بهره گیری از متخصصین مجرب به عنوان یکی از بهترین صافکاری های تهران شناخته می شود. این مجموعه در امر صافکاری و پولیش کاری بدنه خودرو همواره آماده ارائه خدمات متفاوت در زمینه رنگ و ترمیم بدنه خودرو به تهرانی های عزیز می باشد.