نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

نقاشی خودرو

نقاشی خودرو امروزه یکی از مهم ترین تعمیرات بدنه خودرو است که با هزینه های مختلف و متفاوت مورد بررسی قرار می گیرد. نقاشی بدنه خودرو یکی از تخصصی ترین فعالیت هایی است که شما می توانید بر روی بدنه خودرو آسیب دیده پیاده کنید. اگر نقاشی به درستی انجام پذیرد صددرصد کیفیت ماشین آسیب دیده شما چند برابر مشاهده می شود و این موضوع را شما نباید نادیده بگیرید. همیشه کیفیت و تخصص مهم ترین ویژگی برای استفاده از هرچیزی در طولانی مدت است. خاطر نشان می کنم که مراحل نقاشی بدنه خودرو به گونه ای است که باید به درستی آن را انجام داد به هر دلیلی صافکار اگر توجهی به این موضوع نداشته باشد صددرصد کیفیت را در کار خود به درستی در نظر نگرفته است. بدین سبب همیشه به مراکز معتبر برای خدمات این چنینی مراجعه کنید.

نقاشی خودرو - قیمت نقاشی بدنه خودرو در محل - صافکاری رضایی

صفر تا صد نقاشی خودرو

نقاشی خودرو را از جمله خدمات بسیار هزینه بر می شناسند. حتی اگر برای تنوع شما قصد نقاشی ماشین را دارید باز هم باید هزینه بالایی را در نظر بگیرید. در ابتدا کار برای نقاشی خودرو محل کاملا مناسبی را انتخاب نمایید. محل باید دارای تهویه کاملا متبوع و به دور از هر گونه گرد و غبار باشد؛ چرا که گرد و غبار شدیدا بر روی کیفیت رنگ آمیزی تاثیر جدی می‌گذارد.
هم چنین نور پردازی عالی مهم ترین نکته ای است که صافکاران در محل کار خود به آن توجه می کنند و چنان چه شما در تعمیرگاه با هرگونه سیستم گرمایشی سر و کار دارید بهتر است از ایمنی هر کدام مطمئن شوید و به این دلیل که با وجود رنگ احتمال آتش سوزی بسیار بالاست، ابتدا همیشه ایمن بودن فضا را بررسی کنید. لوازم ایمنی را صافکاران هم چون ماسک تنفسی، ماسک دستکش و عینک ایمنی در اختیار دارند.

با گسترش تعداد اتومبیل‌های موجود در جاده‌ها تعداد تصادفات نیز روز به روز در حال افزایش است. در جریان تصادفات چه سطحی و چه تصادفات گسترده صدمات وارد به بدنه خودرو یکی از مهمترین دغدغه‌های صاحبان اتومبیل است. اینکه آیا امکان دارد بدنه ماشین مثل روز اولش شود؟ 
یکی از مهمترین راه‌های رفع آسیب‌های بدنه صافکاری بی رنگ است. این صافکاری یکی از ایده آل‌های صاحبان خودرو برای ترمیم بدنه خودروشان می‌باشد. اما در هر شرایطی امکان صافکاری بدون رنگ وجود دارد و صافکار گاهی به دلیل پارگی بدنه خودرو یا ریختگی رنگ بدنه ناگزیر از رنگ زدن بدنه خودرو می‌شود.

مراحل نقاشی بدنه خودرو

در نقاشی بدنه خودرو پیش از هر چیز انتخاب یک صافکار حرفه ای مهم است. هرچه مدل ماشین بالاتر باشد حساسیت ترمیم رنگ بدنه آن نیز بیشتر خواهد بود. یک صافکار حرفه ای با بررسی خسارات وارده ابتدا اقدام به اعمال صافکاری بی رنگ بر روی بدنه خودرو می‌نماید. عملیات صافکاری بی رنگ برای رفع قر شدگی‌ها و پستی بلندی‌های ایجاد شده بر روی بدنه ماشین انجام می‌گیرد. صافکار با استفاده از ابزار صافکاری قسمت‌های قر شده را کاملا صاف می‌نماید. در صورتی که قسمتی از بدنه دچار پارگی شده باشد صافکار با بررسی لایه‌های بدنه اقدام به انجام بتونه کاری و لیسه گیری می‌کند. همانگونه که در مقالات قبلی اشاره نمودیم بدنه خودرو از دو یا سه لایه تشکیل شده است. در صورتی که پارگی بدنه خودرو و خراش‌های ایجاد شده بر روی آن همه لایه‌ها را برش داده باشد و فلز آن مشاهده شود صافکار اقدام به بتونه کاری می‌کند تا بتواند با استفاده از آن سطح صافی را برای زیر سازی قسمتی که قرار است نقاشی شود ایجاد نماید. لیسه گیری خراش‌ها و شیارهای ایجاد شده نیز توسط یک صافکار حرفه ای باید انجام گردد. صافکار در این مرحله با پر کردن شیارها و خراش‌ها با استفاده از رنگ خشک و سپس استفاده از لیسه سطح یکدستی را فراهم می‌نماید.
سپس نوبت به رنگ زدن بدنه خودرو می‌رسد که مهمترین بخش نقاشی بدنه خودرو می‌باشد. صافکار با تشخیص رنگ بدنه خودرو باید ترکیبی را ایجاد نماید که پس از رنگ کاری با بقیه قسمت‌های بدنه خودرو همرنگ شود. رنگ قسمت رنگ شده بدنه خودرو پس از مدتی تغییررنگ می‌دهد و صافکار اگر آگاهی‌های کامل را نسبت به رنگی که تهیه می‌کند نداشته باشد می‌تواند آسیب زیادی را به رنگ بدنه خودرو وارد نماید. استفاده از رنگ فابریک بدنه اتومبیل از مهمترین رموز موفقیت صافکاران حرفه ای می‌باشد. پس از خشک شدن رنگ بدنه خودرو صافکار با استفاده از دستگاه پولیش اقدام به پولیش کاری بدنه خودرو و سپس واکس زنی بدنه می‌نماید تا سطح بدنه کاملا یکدست گردد.

ابزار نقاشی خودرو

صافکاران برای انجام نقاشی خودرو همیشه ابزار بسیار مناسبی را در اختیار دارند، که علاوه بر استاندارد کیفیت آن به تواند به ایمنی بالایی اشاره نماید. این چنین ابزار آلاتی مانند رنگ پاش، سمباده نرم، سنباده زن برقی، تینر، پارچه کرباس، بتونه سنگی، نوار چسب کاغذی و کاردک را می توان جزء لوازم کاربردی به حساب آورد. بدین ترتیب شما می توانید برای نقاشی انواع خودرو از این ابزار به راحتی استفاده کنید. هم چنین در ابتدا به خوبی به این نکته باید دقت نمایید که ابزار مورد نظر تا چه حد استاندارد و کیفیت اصلی خود را می تواند به نمایش بگذارد؛ چرا که متاسفانه برخی از ابزار به دلیل کیفیت پایینی که دارند، نمی توانند بر روی نتیجه کار تاثیر بسیار مناسبی بگذارند. به همین خاطر ما به شما توصیه می کنیم، سعی کنید همیشه و تا حد امکان به این نکات نیز توجه کنید.

جداسازی قاب و قطعات پلاستیکی

شما زمانی که قصد دارید به نقاشی خودرو بپردازید باید توجه کنید که هر نوع قطعه و قاب پلاستیکی را که می تواند از خودرو جدا شود را هرچه سریع تر صافکار باید جدا نماید؛ چرا که صافکاران برای آراستگی هرچه بیشتر نقاشی انواع خودرو در همان ابتدا کار این فعالیت را به نحو احسن انجام می دهند. به همین دلیل بهتر است بدانید که قطعات پلاستیکی و قاب هایی که قابلیت جدا شدن دارند را جدا و بقیه لوازم را باید به خوبی پوشش دهند. بدین ترتیب هیچ گونه اثر رنگ بر روی دیگر لوازم مشاهده نمی شود که البته برخی از افراد شاید آن چنان به ظاهر و آراستگی کار توجهی نداشته باشند و حتی این موارد را در اولویت کار خود قرار ندهند و به همین خاطر شما باید همیشه به صافکاران ماهر و متخصص که به تمام جوانب توجه دارند مراجعه نمایید.

ابزار نقاشی خودرو
نقاشی خودرو

ترمیم زنگ زدگی

شما باید بدانید که برای انجام نقاشی خودرو باید صافکار عملیات ترمیم هر نقطه زنگ زده را قبل از سمباده زنی به خوبی انجام دهد. البته به خاطره رنگ جدید، زنگ زدگی آن چنان به چشم نمی آید که با این حال صافکار با به کارگیری سمباده مخصوص هر نوع زنگ زدگی را کاملا برطرف می کند. چنان چه با سوراخ خاصی برروی بدنه خودرو مواجه شود از کاردک و بتونه ضد زنگ برای پاک کردن سوراخ مورد نظر استفاده می کنند. با ترمیم قسمت های زنگ زده صددرصد می توان یک سطح یک نواخت و یک دست را به وجود آورد. متأسفانه برخی از صافکاران نسبت به زنگ زدگی آن چنان توجهی ندارند و همین امر باعث می أشود که در طولانی مدت کیفیت آن چنان بالایی را شما نتوانید برای نقاشی انواع خودرو مشاهده کنید. امروزه خدمات آنلاین را برای یک نقاشی با کیفیت خودرو دست کم نگیرید.

پوشاندن شیشه های ماشین

صافکار کار قبل از رنگ آمیزی پنجره، آینه، جلو پنجره، دستگیره درب، چراغ و حاشیه پنجره را کاملا با نوار چسب و کاغذ می پوشاند؛ چرا که شما اگر این کار را انجام ندهید، احتمال این که هر گونه ظاهر نامناسب برای این قسمت ها به وجود آورد بسیار زیاد است. هم چنین برای نقاشی خودرو صافکار به خوبی می‌ داند که با استفاده از رنگ پاش چگونه به صورت تکنیکی می‌تواند وارد عمل شود که به همین دلیل صافکار در ابتدا از سقف ماشین کار خود را آغاز می‌کند. دقت و تمرکز از مهم ترین کارهایی است که شما باید به نحو احسن به آن توجه داشته باشید. لایه اولیه لایه آستر است که شما باید بگذارید کاملا این لایه خشک شود و سپس 3 لایه برای نقاشی خودرو مد نظر قرار می گیرد که نباید آن را نادیده گرفت. به هر حال همیشه کیفیت و تمیزی حرف اول را می زند.

قیمت نقاشی ماشین

قیمت نقاشی خودرو را شما باید برای هر قسمتی با یک قیمت خاص در نظر بگیرید. اصولاقیمت جلو پنجره، سپر، درب موتور، درب ها، گلگیر جلو و عقب، درب اتاق بار، رکاب، داخل موتور، داخل صندوق، سقف، اطاق، کلاف، سر و سینی شاسی، شاسی کشی  و کف اتاق هر کدام در یک بازه قیمتی خاص قرار می‌گیرند. بدین ترتیب است که نمی توان یک قیمت کلی را برای انجام نقاشی خودرو در نظر گرفت و عنوان نمود. به همین خاطر ما به شما توصیه می کنیم که سعی کنید تا حد امکان از یک وب سایت آنلاین به دنبال استعلام قیمت باشید تا بتوانید به راحتی با قیمت مناسب نقاشی خود را به صورت اصولی برای هر قسمت به نحو احسن سفارش دهید. در برخی از موارد بعد از صافکاری هر کدام از قسمت ها اگر نقاشی صورت نپذیرد شما نمی توانید ظاهر قابل قبولی را برای خودرو مشاهده کنید.  

خشک شدن بدنه خودرو

شما باید قبل از اجرا رنگ به این نکته توجه داشته باشید که صافکار، ماشین را از هر گونه گرد و غبار تمیز می کند. به این دلیل که هر گونه کثیفی و گرد و غبار می‌تواند به عدم کیفیت بدنه بعد از نقاشی اشاره داشته باشد. معمولا با استفاده از پارچه کرباس و یا حتی تینر می‌ توان به راحتی انواع آلودگی و گرد و غبار را برطرف نمود. بعد از خشک شدن بدنه نقاشی انواع خودرو انجام می شود معمولا چهار لایه رنگ می توانند گزینه مناسبی باشد. اصولا نقاشی خودرو این گونه است که برای خشک شدن خودرو نیز شما باید حداقل یک هفته صبر کنید؛ چرا که در برخی از شرایط برخی بعد از ۲۴ ساعت احساس می کنند که بدنه کاملا خشک شده است در صورتی که این چنین نیست. خشک شدن خودرو را باید یک موضوع مهم در نظر بگیرید تا بتوانید نقاشی تمیزی را تحویل بگیرید.

پرداخت نهایی

در مرحله آخر نقاشی خودرو صافکار از پولیش برای پرداخت نهایی استفاده می کند و به همین خاطر شما باید به این نکته توجه داشته باشید که پولیش صددرصد نسبت به پرداخت دستی می تواند نتیجه قابل قبول تری را به نمایش بگذارد؛ چرا که سرعت عمل بیشتری دارد و شما آسان تر می توانید پرداخت بدنه ماشین را بعد از نقاشی در نظر بگیرید.
هر نوع صافکار حرفه ای به خوبی این کار را به درستی می تواند انجام دهد. توصیه ما به شما این است که همیشه به صافکار های ماهر مراجعه کنید؛ چرا که اگر صافکار به خاطر نداشتن مهارت کافی پرداخت نهایی را به درستی به ثمر نرساند، بدون شک فرایند نقاشی نمی‌ تواند آن چنان که باید و شاید بازدهی خود را به نمایش بگذارد. به همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم که تا حد امکان سعی کنید همیشه از مراکز معتبر برای انجام نقاشی ساختمان استفاده کنید.  

نقاشی خودرو خارجی

با توجه به استقبالی که از ماشین های خارجی به عمل آمده است، شما باید نقاشی خودرو را برای مدل های خارجی به یک صافکار ماهر بسپارید؛ چرا که خودروهای خارجی اصولا پیچیدگی بیشتری دارند و صددرصد نقاشی آن به مراتب بسیار سخت تر است. شما خدمات متنوعی را این چنین می توانید برای این  نوع نقاشی در نظر بگیرید که هم اکنون ضمن تماس با شماره تلفن های مجموعه می توانید از خدمات عالی برای نقاشی خودرو خارجی به نحو احسن استفاده کنید. صددرصد خودرو های خارجی خدمات متنوع تری را می طلبند. و به همین خاطر برای ماشین های لوکس و گران قیمت خارجی نباید ریسک کنید و تنها باید از ماهرترین صافکار ها برای نقاشی خودرو استفاده نمایید. سابقه کاری نیز خود می تواند تاثیر بسیار واضحی بر روی کیفیت کار نقاشی خودرو داشته باشد. خودرو های خارجی بدنه آن ها کد های بسیار خاصی دارد.

نقاشی خودرو ایرانی

نقاشی خودرو برای انواع مدل ها خودرو ایرانی صددر صد برای صافکاری ایرانی آن چنان کار سختی نیست؛ چرا که خودروها داخلی تقریبا با یک شرایط خاص تولید می شوند و بدنه هر کدام به راحتی می تواند آمادگی خود را برای نقاشی نشان دهد. اما در این بین، شما باید به این نکته توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از افراد به این دلیل که نقاشی ممکن است با افت و ضرر ماشین آمیخته شود به صافکاری بدون رنگ روی می‌آورند. اما صافکاری بدون رنگ همیشه جوابگو نیست و در برخی از مواقع شما چاره‌ ای جزء نقاشی خودرو ندارید که این امر را نیز شما می توانید به یک صافکار ماهر و متبحر در یک مرکز معتبر بسپارید.استفاده از خدمات آنلاین و اینترنتی برای نقاشی مدل های خودرو ایرانی را شما می توانید از یک گروه آنلاین بخواهید تا برای شما با قیمت مناسب انجام دهند.

نقاشی و صافکاری صافکاری رضایی

صافکاری رضایی مجموعه ای با سابقه در زمینه صافکاری و نقاشی بدنه خودرو می‌باشد که نمونه‌های موفقی از انجام نقاشی بدنه خودرو را در کارنامه خود دارد. این مجموعه با بهره گیری از جدیدترین روش‌های ترمیم آسیب‌های و رنگ بدنه خودرو، خدمات صافکاری، نقاشی و صافکاری بدون رنگ را به همشریان تهرانی ارائه می‌نماید. برای آگاهی از قیمت‌ها و سایر خدمات می‌توانید با کارشناسان صافکاری رضایی تماس حاصل فرمایید.
نقاشی خودرو را شما امروزه می توانید برای انواع خودرو داخلی و خارجی به راحتی در نظر بگیرید. و هم چنین به این نکته توجه داشته باشید که به هر دلیلی اگر شما به کیفیت و تبحر صافکار توجه نکنید، احتمال این که در پایان کار از نتیجه رضایت نداشته باشید، بسیار بالاست و سعی کنید از همین ابتدا تنها به صافکاران ماهر و با سابقه کار خود را به سپارید و اعتماد نمایید. متأسفانه برخی افراد ناوارد اعتبار نقاشان خودرو ماهر را به کلی برده اند اما شما نباید تحقیق را قبل از هر کاری از یاد ببرید تا نتیجه قابل قبولی به دست آید که ما به شما استفاده از خدمات اینترنتی را در این زمینه پیشنهاد می کنیم.

نقاشی بدنه خودرو

نقاشی و بتونه کاری بدنه خودرو یکی از تخصصی‌ترین کارهایی است که بر روی بدنه آسیب دیده خودرو انجام می‌گردد تا بدنه خودرو مانند روز اولش شود. بتونه کاری بدنه خودرو یکی از پیش زمینه‌های رنگ زدن و نقاشی ماشین است. از نقاشی بدنه خودرو با عنوان صافکاری با رنگ نیز یاد می‌شود که قبل از انجام آن لازم است پارگی و شکستگی بدنه خودرو در کنار قرشدگی و پستی و بلندی‌های ایجاد شده ترمیم شود تا صافکار بتواند رنگ بدنه خودرو را بی نقص درآورد. این مسئله به خصوص در ماشین‌های لوکس خارجی بسیار حائز اهمیت است. هر بی دقتی که منجر به تغییر رنگ قسمتی از بدنه خودرو نسبت به سایر قسمت‌ها گردد می‌تواند صدمات مالی بسیاری را به صاحب خودرو وارد نماید.

نقاشی بدنه خودرو