صافکاری بنزc200

ماشین بنز یکی از ماشین های لوکس آلمانی است که از محبوبیت زیادی در بازار ایران برخودار است به همین دلیل صاحبان خودرو باید توجه زیادی به حفظ بدنه و ظاهر اتومبیل بنز داشته باشند. با افزایش روز افزون تعداد تصادفات جاده ای و درون شهری بدنه این نوع خودرو ممکن است دچار آسیب جدی گردد. آسیب هایی که در صورت انجام صافکاری غیرحرفه ای ضرر جبران ناپذیری به صاحب خودرو وارد می کند و تاثیر زیادی در کاهش قیمت خودرو خواهد داشت.

این گونه ماشین ها را برخلاف سایر اتومبیل ها به دلیل نوع لایه ها و رنگ بدنه نمی توان برای انجام ترمیم بدنه به هر صافکاری سپرد. صافکار اتومبیل بنز لازم است از تجربه و مهات بالایی برای ترمیم و تعمیر بدنه آسیب دیده برخودار باشد.

صافکاری رضایی با تجربه و مهارت بالای پرسنل خود تاکنون توانسته است بدنه تعداد زیادی اتومبیل لوکس خارجی را ترمیم نماید به گونه ای که تشخیص رنگ حتی از عهده متخصصین کارشناسی رنگ خودرو نیز خارج بوده است.

 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.
صافکاری ماشین خارجی
صافکاری ماشین ایرانی
صافکاری pdr