انواع خدمات صافکاری بدون رنگ، شاسی کشی، صافکاری و نقاشی

شاسی کشی BMW x3

شاسی کشی BMW x3

شاسی کشی ماشین های خارجی به دقت و مهارت زیادی نیاز دارد، برای شاسی کشی این نوع اتومبیل ها  لازم است از دستگاه های جدید صافکاری و شاسی‌کشی استفاده شود. اسکلت بندی اتومبیل حافظ جان سرنشینان است در نتیجه با انتخاب یک مجموعه مناسب صافکاری امنیت خود و سایرین را تامینن نمایدد.

شاسی کشی بی ام دبلیو

 

خودرو بی ام و یکی از مهمترین خودروهای وارداتی به بازار ایران است که علاقمندان به آن روز به روز افزایش می یابند. این نوع خودرو برای شاسی کشی نیازمند یک تیم حرفه ای و باتجربه هستند. شما می توانید تصاویر نمونه شاسی کشی BMW را توسط متخصصین صافکاری رضایی در ادامه مشاهده نمایید.

شاسی کشی صافکاری رضایی

صافکاری رضایی با بهره گیری از تجربه یک تیم حرفه ای و انواع دستگاه حرفه ای مناسب و پیشرفته برای شاسی کشی یکی از برترین تیم های ممکن در شرق تهران برای ارائه خدمات شاسی کشی انواع اتومبیل لوکس داخلی و ماشین خارجی است. این مجموعه نمونه های موفقی در رابطه با شاسی کشی انواع خودرو از جمله شاسی کشی هیوندا و شاسی کشی بی ام و در کارنامه خود دارد.  برای دریافت راهنمایی و مشاوره کافی است با مجموعه صافکاری رضایی تماس حاصل فرمایید.

مطلب قبلی صافکاری بدون رنگ bmw
مطلب بعدی نقاشی بنزE350
Print
صافکاری

صافکاری

5 آبان 1400 0
رتبه مطلب: 4.1
304020
RSS
 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.
صافکاری ماشین خارجی
صافکاری ماشین ایرانی
صافکاری pdr