انواع خدمات صافکاری بدون رنگ، شاسی کشی، صافکاری و نقاشی

صافکاری بدون رنگ x3

صافکاری بدون رنگ x3

صافکاری بی رنگ بی ام و

اتومبیل بی ام و یکی از اتومبیل های محبوب در ایران است که در صورت آسیب به بدنه آن باید به دنبال یک صافکار حرفه ای و با تجربه در رابطه با صافکاری بی ام و بود. صافکاری رضایی یکی از موفق ترین صافکاری های شهر تهران در زمینه انواع ماشین های خارجی به خصوص بی ام دبیلو می باشد. در ادامه تصاویری از یک صافکاری بی رنگ اتومبیل بی ام و x3 را مشاهده می نمایید.

صافکاری رضایی


صافکاری رضایی نام آشنایی در میان مجموعه های صافکاری شهر تهران می باشد که مشتریان بسیاری از سراسر استان تهران و حتی سایر شهرستان ها داشته است. این مجموعه با بهره گیری از به روزترین دستگاه های صافکاری جهان به خصوص دستگاه های صافکاری آلمانی در کنار مهارت متخصصین خود توانسته است انواعصافکاری، صافکاری بی رنگ، صافکاری و نقاشی، لیسه گیری، تعمیر رکاب، سپر سازی، شاسی کشی و ... را بر روی انواع اتومبیل خارجی و داخلی به بهترین شکل اجرا نماید. این مجموعه خدمات دیگری در زمینه کارشناسی رنگ بدنه خودرو و کارشناسی بدنه خودرو و شناسایی قطعات ترمیمی یا تعویضی را برای مشتریان خود با بالاترین دقت با استفاده از ابزار دقیق کارشناسی بدنه خودرو انجام می‌دهد. برای آگاهی از تعرفه ها و دریافت مشاوره از این مجموعه کافی است با مشاورین ما تماس حاص فرمایید.

مطلب قبلی نقاشی بنزE350
مطلب بعدی پولیش و لیسه گیری لندکروز
Print
صافکاری

صافکاری

5 آبان 1400 0
رتبه مطلب: 4.1
304020
RSS
 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.
صافکاری ماشین خارجی
صافکاری ماشین ایرانی
صافکاری pdr