نشانی: بزرگراه بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی

تلفن تماس: 09123708426

آدرس صافکاری رضایی

یکی از سرویس‌های ارائه شده در صافکاری‌ها تعمیر رکاب خودرو می‌باشد که شامل صافکاری و ترمیم انواع آسیب رکاب می‌شود. رکاب خودرو به طور کل از جنس سپر خودرو ساخته می‌شود. ترمیم این دو بخش از اتومبیل تقریبا یکسان است.

صافکاری رکاب خودرو

تعمیر رکاب خودرو


رکاب خودرو به عنوان پله خودرو نیز شناخته می‌شود، در واقع قسمت زیرین اتاقک خودرو است که در پایین کابین خودرو قرار دارد. رکاب اتومبیل ورود و خروج را برای سرنشینان آسان تر می‌نماید. به خصوص در اتومبیل‌های شاسی بلند رکاب خودرو که به شکل پله ای مجزا خود را نمایش می‌دهد نقش مهمی در ورود و خروج سرنشینان خواهد داشت. رکاب اتومبیل در برخی از ماشین‌ها از جنس بدنه سپر ماشین مانند پلاستیک‌هایی با پایه فلزی یا پلاستیک هایی با پایه پلیمری (فایبرگلاس) و در برخی دیگر از جنس استیل یا سایر فلزات محکم می‌باشد. رکاب‌های فلزی بیشتر به صورت دستی بر روی بدنه اتومبیل سوار می‌شود. این عضو بدنه اتومبیل یکی از پرکاربردترین قسمت‌های بدنه خودرو است در نتیجه بیشتر در معرض آسیب قرار دارد. زنگ زدگی رکاب، خوردگی رکاب، رنگ ریختگی رکاب، قرشدگی رکاب، شکستگی رکاب و پارگی رکاب به دلیل باریک بودن آن نسبت به سایر قسمت‌های اتومبیل مرسوم تر است. برای ترمیم و صافکاری pdr بدنه ماشین های ایرانی و خارجی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


صافکاری رکاب ماشین


یکی از سرویس‌های ارائه شده در صافکاری‌ها تعمیر رکاب خودرو می‌باشد که شامل صافکاری و ترمیم انواع آسیب رکاب می‌شود. رکاب خودرو به طور کل از جنس سپر خودرو ساخته می‌شود. ترمیم این دو بخش از اتومبیل تقریبا یکسان است. خدمات تعمیر سپر و تعمیر رکاب به شکل یکسانی در مجموعه‌های صافکاری ارائه می‌گردد. یک صافکار با تشخیص نوع آسیب دیدگی اقدام به تعمیر رکاب خودرو می‌کند که می‌تواند شامل جوش پلاستیک یا رفع قرشدگی با استفاده از گرما یا اعمال فشار باشد.
رکاب‌های ساخته شده از مواد پلیمری، از دو یا سه لایه فایبرگلاس ساخته شده اند و برای تعمیر آنها مانند آنچه در مقاله ترمیم سپر اشاره نمودیم عمل خواهیم نمود. اگر آسیب وارده به رکاب تنها به خراشیدگی و خط و خش منتهی گردد تنها کافی است با استفاده از پولیش کاری به رفع این آسیب‌ها پرداخت اما اگر رکاب خودرو دچار شکستگی شده باشد لازم است از جوش پلاستیک برای ترمیم آن استفاده نمود. در جوش پلاستیک با استفاده از چسب‌های مرغوب و توری‌های پلاستیکی و سمباده قسمت‌های شکسته شده کاملا ترمیم می‌شود و سپس روی آن بتونه کاری شده و پس از بتونه کاری و سمباده مجدد در انتها رنگی مطابق با رنگ بدنه خودرو به آن زده می‌شود. این مرحله به ظاهر ساده است اما به دلیل ظرافت این بخش از ریزه کاری‌های زیادی برخوردار است در نتیجه نباید آن را به هر کسی سپرد. صافکاری با دستگاه مکش یکی از خدمات مهم صافکاری رضایی است. 


تعویض رکاب خودرو


در اتومبیل‌های قدیمی ممکن است رکاب خودرو دچار پوسیدگی شدید شده باشد به نحوی که ترمیم آن ممکن نباشد در نتیجه صافکار چاره ای جز تعویض این قطعه نخواهد داشت. به طور کل تعویض رکاب خودرو تاثیر چندانی بر قیمت خودرو نمی‌گذارد اما اگر توانستید صافکار حرفه ای را بیابید که از پس ترمیم رکاب خودروتان بدون تعویض قطعه برآید تردید نکنید و آن را به صافکار حرفه ای تان بسپارید.


تعمیر رکاب صافکاری رضایی


صافکاری بدون رنگ با pdr رضایی با برخوداری از تجربه ترمیم و تعمیر رکاب انواع اتومبیل داخلی و خارجی (صافکاری رکاب 206، صافکاری رکاب سمند، صافکاری رکاب ال 90، صافکاری رکاب سراتو، صافکاری رکاب مگان و ...) یکی از موفق ترین صافکاری‌های شرق تهران است که همواره بهترین خدمات صافکاری را به مشتریان خود عرضه می‌دارد. برای آگاهی از تعرفه‌ها و دریافت مشاوره با مجموعه صافکاری رضایی تماس حاص فرمایید.