انوع خدمات صافکاری بدون رنگ، شاسی کشی، صافکاری و نقاشی

تعمیر سپر BMW

تعمیر سپر BMW

سپر سازی


تعمیر سپر یکی از مهارت های صافکاری است  از آنجایی که سپر اتومبیل در جریان تصادفات بیش از سایر اعضای بدنه خودرو آسیب می بیند لازمه ترمیم و تعمیر آن توسط یک حرفه ای امری ضروری است. علاوه بر آن سپر در ساختار زیبایی شناسی اتومبیل ها به خصوص اتومبیل های لوکس خارجی نقش مهمی دارد.  یکی از اتومبیل های پر مخاطب در ایران اتومبیل های شرکت بی ام و می باشد.  بسیاری از صاحبان این خودرو دغدغه تعمیر سپر بی ام و را دارند. صافکاری رضایی نمونه های موفق را درباره صافکاری سپر اتومبیل های BMW به دست آورده است. در گالری مطلب شما می توانید تصاویر روند تعمیر سپر بی ام و را مشاهده نمایید.

تعمیر سپر صافکاری رضایی


صافکاری رضایی با بهره گیری از یک تیم مجرب و حرفه ای در امر صافکاری به خصوص تعمیر سپر در زمینه‌های جوش پلاستیک سپر و پولیش کاری سپر آماده ارائه انواع خدمات صافکاری به همشهریان تهرانی می‌باشد. مجموعه رضایی تجربه موفقی در تعمیر سپر بی ام و، تعمیر سپر بنز، تعمیر سپر لکسوز، تعمیر سپر تویوتا لندکروز، تعمیر سپر کیا  و سایر اتومبیل‌های لوکس خارجی دارد که می‌تواند نگرانی‌های شما را رفع نماید.

چاپ

RSS

 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.
صافکاری ماشین خارجی
صافکاری ماشین ایرانی
صافکاری pdr

 

دات نت نیوک فارسی