انوع خدمات صافکاری بدون رنگ، شاسی کشی، صافکاری و نقاشی

صافکاری بدون رنگ پورشه

صافکاری بدون رنگ پورشه

به طور کل هرچه صافکاری که انتخاب می‌کنید حرفه‌ای‌تر باشد به همان میزان ضرر مالی وارده به اتومبیل شما در اثر تصادفات کمتر خواهد شد. پس در انتخاب صافکار خود بیشترین دقت را نمایید تا از ضررهای مالی و احیانا جانی در آینده در امان بمانید.

صافکاری بی رنگ پورشه

 

اتومبیل پورشه یکی از گران ترین اتومبیل های بازار ایران است در نتیجه صافکاری بی رنگ آن بسیار حائز اهمیت است. بدنه این اتومبیل به گونه ای است که تنها افراد حرفه ای قادر خواهند بود یک صافکاری بی رنگ بی عیب و نقص را ایجاد نمایند. در ادامه نمونه ای موفق از صافکاری بی رنگ پورشه توسط تیم صافکاری رضایی مشاهده می نمایید.

صافکاری رضایی

صافکاری رضایی با ارائه خدمات برتر صافکاری با استفاده از مجهزترین ابزار صافکاری آلمانی برای تعمیر انواع ماشین آسیب دیده ایرانی و خارجی در جهت رفاه حال شهروندان عزیز تهرانی قدم برداشته است. مجموعه صافکاری رضایی با بهره گیری از تیمی حرفه ای و مجرب در زمینه انواع خدات صافکاری مانند سپرسازی، انواع صافکاری بی رنگ، صافکاری تگرگ خوردگی، نقاشی و پولیش، کارشناسی رنگ بدنه خودرو، شاسی کشی و ... آماده ارائه انواع خدمات  به همشهریان تهرانی می‌باشد. 

چاپ

RSS

 
  • شعبه 1: اتوبان بابایی شرق، هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی (عج)، مجتمع خدمات خودرویی شبنم، اتو رنگ رضایی
  • علی رضایی
    09123708426
    02126758042

 

 

  • این مجموعه با پرسنل جوان و با تجربه خدمات سپرسازی و صافکاری بی رنگ تگرگ خوردگی ، درصورت لزوم صافکاری نقاشی ماشین های تصادفی با مجهزترین ابزارهای آلمانی با بهترین کیفیت در خدمت رفاه حال شهروندان محترم می باشد.
صافکاری ماشین خارجی
صافکاری ماشین ایرانی
صافکاری pdr

 

دات نت نیوک فارسی